De keuze in het kort

Voor wie is de REDMI Note 17 Pro 5G een goede keuze?

Kies de Note 17 Pro 5G vooral als je vaak lang zonder stopcontact bent en het formaat geen bezwaar vindt. Voor foto’s in weinig licht en 4K-video heeft de Note 15 Pro 5G meer te bieden. De nieuwere naam maakt de 17 Pro dus niet op elk punt beter. Vergelijk voor games ook de POCO X8 Pro, die een veel krachtigere processor heeft.

Bij dagelijks gebruik

Sterke en zwakke punten

De batterijduur is het sterkste argument

Notebookcheck kon in zijn wifitest 29 uur en 9 minuten websites openen voordat de batterij leeg was. Dat ondersteunt de lange gebruiksduur als sterk punt. Het betekent geen 29 uur onafgebroken navigeren, filmen of gamen: daarbij worden andere onderdelen zwaarder belast.

De Nederlandse uitvoering heeft 8340 mAh capaciteit. mAh geeft aan hoeveel elektrische lading de batterij kan opslaan. Hoe lang je daarmee doet, hangt ook af van schermhelderheid, verbinding en apps. Voor wie tijdens een lange reis weinig kan bijladen, is de combinatie van die grote batterij en de gemeten duur aantrekkelijk. Bij gewoon kantoorwerk met een stopcontact dichtbij kan het extra gewicht zwaarder wegen.

Laden met een geschikte adapter

Xiaomi noemt maximaal 67 W laden via een kabel. Een stekkeradapter zit niet in de doos. Notebookcheck gebruikte in de test een geschikte Xiaomi-powerbank en kwam na ongeveer 65 minuten op een volle batterij uit. Dat resultaat is dus gemeten met die powerbank, niet met iedere willekeurige telefoonlader.

Draadloos laden ontbreekt. Via een kabel kan de telefoon wel energie aan een ander geschikt apparaat geven. Dat kan bijvoorbeeld helpen wanneer oordopjes leeg raken. Die energie gaat uiteraard van de eigen batterij af.

Ruim om te lezen, groot om vast te houden

Het 6,83-inch scherm geeft ruimte aan grote letters en ondertitels. De telefoon is 78,27 mm breed en weegt 223 gram. Op het grote scherm kun je tekst ruim weergeven, maar de andere schermrand bereiken met je duim is lastiger. Een hoesje maakt de telefoon nog iets breder.

Het scherm kan 120 keer per seconde verversen. Dat maakt beweging vloeiender dan bij 60 keer, zolang de app die snelheid gebruikt. Notebookcheck mat bij een volledig wit beeld ongeveer 1063 nits. Nits zijn een maat voor de hoeveelheid licht van het scherm. De veel hogere piekwaarde geldt voor kleinere lichte delen en voorspelt niet hoe helder een volledige kaart of webpagina buiten wordt.

De camera is geen verbetering op ieder ouder model

De hoofdcamera heeft 50 megapixels en optische stabilisatie. Die stabilisatie helpt kleine handbewegingen op te vangen. Dat maakt de camera niet automatisch goed in het donker: Notebookcheck zag bij weinig licht moeite met scherpstellen en verlies van detail. Ook digitaal inzoomen leverde geen sterke resultaten op.

Een aparte zoomlens ontbreekt. Met de brede camera krijg je meer van een kamer of landschap op de foto, maar die laat minder detail zien dan de gewone camera. Fotografeer je vaak kinderen binnenshuis of avondscènes, dan is de Note 15 Pro 5G een relevanter alternatief dan het hogere modelnummer doet vermoeden.

Filmen kan niet in 4K

Alle camera’s filmen maximaal in 1080p met dertig beelden per seconde. 1080p is Full HD: voldoende om veel gewone clips op een telefoonscherm terug te kijken. 4K legt meer beeldpunten vast en geeft meer ruimte om later uit te snijden; die opnamekeuze ontbreekt hier.

Sommige Nederlandse winkeltabellen noemen toch 4K of andere geheugenvarianten. De officiële Nederlandse specificaties vermelden 6 GB werkgeheugen bij 256 GB opslag en 8 GB bij 512 GB. Let bij bestellen dus op de precieze uitvoering. Een geheugenkaart toevoegen kan niet.

Dagelijkse apps gaan voor zware games

De Snapdragon 6s Gen 4 is bedoeld voor gewone telefoontaken. In de prestatietests van Notebookcheck bleef hij achter bij de Note 15 Pro 5G en Galaxy A57, vooral bij grafisch zware taken. Meer werkgeheugen in de 512 GB-uitvoering verandert die processor niet.

Voor berichten, internet en kaarten zijn 5G, wifi en NFC aanwezig. Met eSIM kun je ook een digitaal opgeslagen simkaart gebruiken. De USB-C-poort werkt met USB 2.0; grote bestanden naar een computer kopiëren gaat daardoor relatief langzaam. Het stereogeluid was in de review bruikbaar voor spraak, maar miste veel lage tonen voor muziek.

Updates tot augustus 2032

Xiaomi noemt vier grote Android-upgrades vanaf Android 16, tot Android 20. Beveiligingsupdates staan gepland tot 27 augustus 2032. Bij aankoop in oktober 2026 blijft daarmee bijna zes jaar over. Je krijgt geen nieuwe periode van zes jaar vanaf de kassabon.

Xiaomi noemt in de Nederlandse vragen en antwoorden IP66, IP68, IP69 en IP69K voor stof en water. Dat zijn testclassificaties, geen belofte dat iedere vorm van waterschade gedekt is. Voor HDR-video zijn de vermeldingen tegenstrijdig: Xiaomi zegt dat het scherm die weergave niet ondersteunt, terwijl de reviewtabel wel HDR-formaten noemt. Daarom rekenen we HDR hier niet als bevestigd voordeel mee.

De specificaties

In de tabel staat het erbij als een gegeven ontbreekt of een eigenschap niet van toepassing is.

Specificaties per toestel
EigenschapGestileerde illustratie van REDMI Note 17 Pro 5GREDMI Note 17 Pro 5G
Ontwerp
UitvoeringNiet-vouwbaar
Hoogte163,45 mm
Breedte78,27 mm
Dikte8,6 mm
Gewicht zonder hoes223 g
MateriaalKunststof frame en achterkant; Gorilla Glass Victus 2 voorop
Bescherming tegen stof en waterIP66 / IP68 / IP69 / IP69K
Batterij eenvoudig zelf te verwisselenNee; vervangen is een reparatie
Scherm
Schermdiagonaal6,83 inch
SchermtechniekAMOLED (LTPS); tot 120 Hz; geen LTPO
Resolutie2772 × 1280
Pixeldichtheid447 ppi
Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik120 Hz
Always-on displayNiet vermeld door de fabrikant
HDR-schermBronnen spreken elkaar tegen
Maximale standaardhelderheid (fabrikant)800 nits
Helderheid in buitenstand (fabrikant)1060 nits
Helderheid bij HDR (fabrikant)Niet vermeld door de fabrikant
Piekhelderheid (fabrikant)3500 nits
Prestaties en opslag
ProcessorQualcomm Snapdragon 6s Gen 4
Fysiek werkgeheugen6 / 8 GB
Opslagvarianten256 GB / 512 GB
Opslag uitbreidbaar met geheugenkaartNee
Camera
Hoofdcamera50 MP
Diafragma hoofdcameraf/1,8
Sensorformaat hoofdcamera1/2,76 inch
Optische stabilisatie hoofdcameraJa
UltragroothoekcameraJa
Resolutie ultragroothoekcamera8 MP
Afzonderlijke telecameraNee
Selfiecamera16 MP
VideomogelijkhedenAlle camera’s: maximaal 1080p met 30 beelden per seconde; geen 4K
Batterij en opladen
Batterijcapaciteit8340 mAh
Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel67 W
Laadtijd en gebruikte laderOngeveer 65 minuten tot vol met een Xiaomi 2500-powerbank (Notebookcheck)
Draadloos opladenNee
Software en verbinding
BesturingssysteemAndroid / Xiaomi HyperOS
Software bij introductieAndroid 16 / HyperOS 3
SoftwareondersteuningVier grote Android-upgrades vanaf Android 16, tot Android 20. Beveiligingsupdates tot 27 augustus 2032.
AansluitingUSB-C
USB-gegevensoverdrachtUSB 2.0; geen bedrade beelduitvoer
SimconfiguratieTwee nanosimkaarten of nanosim + eSIM
eSIMJa
NFCJa
Wifi5 (2,4 en 5 GHz)
Bluetooth5.1
5GJa

Wat betekenen deze specificaties?

Van nits en pixels tot opslag en opladen: hieronder lees je wat de begrippen betekenen en wanneer je er iets van merkt.

Ontwerp
Uitvoering
Een gewone telefoon heeft één vaste behuizing. Een Fold klap je open tot een breder scherm, bijvoorbeeld voor twee apps naast elkaar. Een Flip vouw je juist dubbel om hem kleiner op te bergen.
Hoogte (gesloten bij vouwbaar)
De afstand van de bovenkant tot de onderkant van de telefoon. Een hoog toestel steekt verder uit je broekzak. Bij vouwtelefoons noemen we hier de hoogte als de telefoon dicht is.
Breedte (gesloten bij vouwbaar)
De afstand tussen de linker- en rechterrand. Dit bepaalt mede hoe ver je vingers om de telefoon moeten reiken. Een hoes maakt het toestel nog iets breder.
Dikte (gesloten bij vouwbaar)
Hoe dik de behuizing is. Een uitstekende camera kan extra ruimte innemen; die telt niet bij iedere fabrikant mee in de opgegeven dikte. Een vouwtelefoon meten we hier dichtgeklapt.
Gewicht zonder hoes
Het gewicht van de telefoon zonder hoes. Een verschil van enkele grammen merk je meestal minder dan een verschil van enkele tientallen grammen, vooral als je lang leest of videobelt.
Materiaal
Waarvan de behuizing is gemaakt, zoals glas, kunststof of aluminium. Het materiaal beïnvloedt het gewicht en hoe de telefoon aanvoelt. Een glazen achterkant kan breken bij een val, ook als de rand van metaal is.
Bescherming tegen stof en water
Een IP-code beschrijft geteste bescherming tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof: 6 betekent stofdicht. Het tweede gaat over water: 4 betreft spatwater, 7 tijdelijk onderdompelen en 8 onderdompelen volgens de voorwaarden van de fabrikant. Een 9 betreft waterstralen en vervangt een 8 niet. Bescherming kan door slijtage afnemen; de code is geen garantie tegen iedere vorm van waterschade.
Batterij eenvoudig zelf te verwisselen
Bij “ja” kun je de batterij zelf verwisselen zonder de telefoon als reparatie open te maken. Bij “nee” is vervanging vaak nog wel mogelijk, maar moet een reparateur bijvoorbeeld de gelijmde behuizing openen.
Scherm
Schermdiagonaal (binnen bij vouwbaar)
De schermmaat wordt schuin gemeten, van de ene hoek naar de tegenoverliggende hoek. Eén inch is 2,54 centimeter. Twee schermen van dezelfde maat kunnen anders gevormd zijn; bekijk daarom ook de breedte van de telefoon.
Buitenscherm
Het scherm aan de buitenkant van een vouwtelefoon. Daarop kun je informatie bekijken zonder de telefoon open te klappen. Welke apps erop werken, verschilt per model.
Schermtechniek
Bij OLED geven de beeldpunten zelf licht. Zwarte beeldpunten kunnen uit blijven, waardoor zwart diep oogt. AMOLED is een veelgebruikte uitvoering van OLED. LTPO beschrijft de aansturing: het scherm kan heel weinig verversen wanneer het beeld stil staat. Een LCD gebruikt achtergrondverlichting.
Resolutie
Het aantal beeldpunten in de breedte en hoogte, bijvoorbeeld 1080 × 2400. Die kleine punten vormen samen de tekst en afbeeldingen. Meer punten kunnen meer detail tonen, maar de scherpte hangt ook af van hoe groot het scherm is.
Pixeldichtheid
Ppi staat voor pixels per inch: hoeveel beeldpunten in een stukje scherm van 2,54 centimeter passen. Hoe dichter de punten op elkaar zitten, hoe moeilijker je ze afzonderlijk ziet. Op een telefoonscherm ziet tekst rond 400 ppi er bij een gewone kijkafstand doorgaans al scherp uit; een hoger getal is niet voor iedereen zichtbaar beter.
Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik
Hoe vaak het scherm het beeld per seconde kan verversen. De eenheid is hertz, afgekort Hz. Bij 120 Hz kan dat 120 keer per seconde. Daardoor kan scrollen vloeiender ogen dan bij 60 Hz. Een game moet zelf ook genoeg nieuwe beelden maken om die extra verversingen te benutten.
Always-on display
De tijd of meldingen blijven zichtbaar terwijl je de telefoon niet gebruikt. Zo hoef je hem niet steeds te ontgrendelen. Sommige modellen tonen dit alleen kort na aanraken; dat vermelden we dan in de tabel.
HDR-scherm
HDR helpt om heldere en donkere delen van een foto of video tegelijk met meer detail te tonen, bijvoorbeeld een felle lucht boven een schaduwrijke straat. Zowel het scherm als de video en de gebruikte app moeten de betreffende HDR-weergave ondersteunen.
Maximale standaardhelderheid (fabrikant)
Helderheid is de hoeveelheid licht die het scherm uitstraalt. We drukken dit uit in nits: een hoger getal betekent meer licht. Deze regel gaat over de door de fabrikant opgegeven standaardhelderheid. Dat is niet altijd hetzelfde als de hoogste helderheid die buiten automatisch beschikbaar komt.
Helderheid in buitenstand (fabrikant)
In fel omgevingslicht kan een telefoon de schermhelderheid tijdelijk extra verhogen, zodat tekst beter zichtbaar blijft. Dit werkt vaak alleen met automatische helderheid. Ook spiegelingen en de temperatuur van de telefoon beïnvloeden wat je buiten kunt lezen.
Helderheid bij HDR (fabrikant)
De helderheid die de fabrikant opgeeft voor HDR-beelden. Vooral lichte delen, zoals een lamp of zon, kunnen extra fel worden. Het hele scherm is dan niet noodzakelijk zo helder.
Piekhelderheid (fabrikant)
De hoogste helderheid onder de testvoorwaarden van de fabrikant, vaak op een klein stukje scherm en voor korte tijd. Een piek van 3.000 nits betekent dus niet dat een hele webpagina steeds zo fel wordt. Voor gebruik buiten zijn metingen met een groter helder beeldvlak nuttiger.
Prestaties en opslag
Processor
De processor voert de opdrachten van apps uit; de bijbehorende grafische chip tekent onder meer gamebeelden. Snelle chips helpen bij zware games en videobewerking. Voor berichten lezen en bellen is meestal veel minder rekenkracht nodig. Koeling en software beïnvloeden hoe snel een telefoon blijft werken.
Fysiek werkgeheugen
Het werkgeheugen bewaart tijdelijk de apps en gegevens die de telefoon op dat moment gebruikt. Meer werkgeheugen kan helpen om tussen meerdere zware apps te wisselen. Dit is iets anders dan opslag voor foto’s. We noemen fysiek geheugen; ruimte die met software uit de opslag wordt geleend telt niet als extra fysiek werkgeheugen.
Opslagvarianten
De ruimte voor apps, foto’s, video’s en bestanden. GB betekent gigabyte; TB is terabyte. Bij 256 GB heb je ongeveer tweemaal zoveel opgegeven ruimte als bij 128 GB. Android of iOS en meegeleverde apps gebruiken een deel daarvan. Kies meer ruimte als je veel filmt of grote games bewaart.
Opslag uitbreidbaar met geheugenkaart
Met een geheugenkaart kun je extra bestanden bewaren als de telefoon daarvoor een kaartslot heeft. Dat maakt het werkgeheugen niet groter en niet iedere app kan op de kaart staan. Soms gebruikt de geheugenkaart de plaats van een tweede simkaart.
Camera
Hoofdcamera
De camera waarmee je meestal fotografeert zonder in te zoomen. MP betekent megapixel: één miljoen beeldpunten. Meer megapixels kunnen extra detail mogelijk maken, maar licht, lens en beeldverwerking bepalen mede hoe goed de foto wordt.
Diafragma hoofdcamera
Het diafragma is de opening waardoor licht de camera binnenkomt. Het f-getal beschrijft die opening in verhouding tot de lens. Bij een vergelijkbare lens laat f/1,8 meer licht door dan f/2,4. Het getal alleen zegt niet welke complete camera de beste foto maakt.
Sensorformaat hoofdcamera
De beeldsensor vangt het licht op. Een grotere sensor kan, bij vergelijkbare techniek, helpen bij weinig licht. De inch-notatie is een historische maataanduiding en geen rechtstreeks op te meten diagonaal. Binnen deze notatie is 1/1,3 inch groter dan 1/2 inch.
Optische stabilisatie hoofdcamera
Bij optische beeldstabilisatie beweegt een onderdeel van de camera mee om kleine trillingen van je hand te compenseren. Dat helpt bij foto’s met weinig licht en rustiger video. Het houdt een bewegend kind of huisdier niet stil.
Ultragroothoekcamera
Een camera die een groter deel van de omgeving vastlegt dan de hoofdcamera. Handig voor een groep mensen of een kleine kamer wanneer je niet verder achteruit kunt.
Resolutie ultragroothoekcamera
Het aantal megapixels van de ultragroothoekcamera. Dat zegt hoeveel beeldpunten de sensor heeft. Voor de kwaliteit telt ook of details aan de randen scherp blijven en hoe de camera bij weinig licht presteert.
Afzonderlijke telecamera
Een aparte camera waarmee onderwerpen verder weg groter in beeld komen. Dat kan meer detail opleveren dan alleen een stukje van de hoofdfoto uitvergroten. Het bereik en de kwaliteit verschillen per telecamera.
Telecamera: resolutie en bereik
Hier staan de afzonderlijke telecamera’s en hun vergroting. Sommige telefoons hebben er twee, bijvoorbeeld voor 3× en 5×. Meerdere camera’s betekenen niet dat alle tussenliggende zoomstanden volledig optisch zijn.
Langste afzonderlijke telelens (t.o.v. 1×)
De vergroting ten opzichte van de gewone 1× camera. Met een 5× telelens komt een onderwerp sterker vergroot in beeld dan met een 2× lens. Een hoog digitaal zoomgetal betekent dat de telefoon verder uitsnijdt en rekent; het is geen extra lens.
Selfiecamera
De camera aan de voorkant gebruik je voor selfies en videobellen. Naast het aantal megapixels zijn de beeldhoek en scherpstelling nuttig: een brede beeldhoek helpt bij groepen, autofocus stelt opnieuw scherp als je afstand verandert.
Videomogelijkheden
4K en 1080p beschrijven hoeveel detail een video kan bevatten. Beelden per seconde, ook fps genoemd, beschrijven hoe vaak een nieuw videobeeld wordt opgenomen. 60 beelden per seconde kunnen beweging vloeiender tonen dan 30. Niet iedere camera ondersteunt dezelfde standen; 4K-bestanden nemen ook meer ruimte in.
Batterij en opladen
Batterijcapaciteit
De batterijcapaciteit wordt uitgedrukt in milliampère-uur, afgekort mAh. Bij vergelijkbare batterijen betekent meer mAh een grotere voorraad elektrische lading. Hoe lang je daarmee doet, hangt ook af van het verbruik van scherm, processor en apps. Een grotere batterij betekent daarom niet automatisch een langere gebruiksduur.
Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel
Watt, afgekort W, geeft het laadvermogen aan. Meer vermogen kan helpen om sneller te laden, maar de telefoon gebruikt dat maximum niet de hele laadbeurt. Ook de lader, kabel, temperatuur en grootte van de batterij tellen mee. Kijk voor de wachttijd naar een gemeten laadtijd.
Laadtijd en gebruikte lader
Hoe lang het opladen duurde en tot welk percentage. Een tijd tot 50% is niet de helft van de tijd tot helemaal vol: de laatste procenten gaan doorgaans langzamer. De gebruikte lader en de herkomst van de meting staan erbij.
Video afspelen (Apple-test; geen algemene accuduur)
Apple meet hoeveel uur de telefoon een video kan afspelen onder zijn testvoorwaarden. Dit is geen voorspelling voor een dag met navigatie, foto’s en bellen. Vergelijk dit cijfer alleen met dezelfde soort Apple-test.
Draadloos opladen
Je laadt op door de telefoon op een geschikte laadmat of houder te leggen. Je hoeft dan geen kabel in de telefoon te steken; de lader zelf heeft wel stroom nodig. Een dikke of ongeschikte hoes kan het laden belemmeren.
Maximaal draadloos laadvermogen
Het hoogste draadloze laadvermogen dat met geschikte accessoires mogelijk is. Daarvoor is vaak een specifieke laadmat en voeding nodig. Een gewone draadloze lader kan langzamer laden.
Draadloze laadstandaard
Qi is een standaard voor draadloos laden. Qi2 gebruikt onder meer magnetische uitlijning, zodat telefoon en lader goed op elkaar liggen. MagSafe is Apples magnetische systeem; Pixelsnap is Googles naam voor zijn magnetische accessoires. Het laadvermogen blijft afhankelijk van telefoon én lader.
Software en verbinding
Besturingssysteem
Het besturingssysteem regelt de bediening en voert apps uit. iPhones gebruiken iOS; de meeste andere smartphones Android. Merken voegen bij Android hun eigen uiterlijk en functies toe, bijvoorbeeld Samsung One UI of Nothing OS.
Software bij introductie
De software waarmee het model oorspronkelijk werd uitgebracht. Een toestel dat je nu koopt kan na het installeren van updates een nieuwere versie hebben. Dit veld beschrijft dus niet automatisch de huidige software.
Softwareondersteuning
Android- of iOS-updates kunnen nieuwe functies brengen. Beveiligingsupdates verhelpen kwetsbaarheden. Een toegezegde periode begint doorgaans bij de introductie van het model en niet wanneer jij het koopt. Een genoemde einddatum maakt duidelijk hoeveel ondersteuning nog resteert.
Aansluiting
De aansluiting voor opladen en bijvoorbeeld een kabel naar je computer. USB-C beschrijft de vorm van de stekker, niet de snelheid. Twee telefoons met USB-C kunnen dus heel verschillend snel bestanden overzetten.
USB-gegevensoverdracht
De USB-versie geeft aan welke gegevensoverdracht mogelijk is. USB 3 kan grote bestanden sneller overzetten dan USB 2 als de telefoon, kabel en computer die snelheid ondersteunen. Beeld naar een extern scherm sturen is een aparte functie en volgt niet automatisch uit de USB-versie.
Simconfiguratie
Welke simkaarten je kunt gebruiken. Een nanosim is het kleine fysieke kaartje; een eSIM activeer je digitaal. Twee simkaarten zijn handig voor bijvoorbeeld werk en privé. Dat betekent niet automatisch dat je op beide tegelijk kunt bellen.
eSIM
Een digitale simkaart die je in de telefoon activeert, vaak met een QR-code. Je hebt dan geen plastic kaartje nodig. Zowel de telefoon als je aanbieder moeten eSIM ondersteunen.
NFC
Een draadloze verbinding voor heel korte afstand. Hiermee kun je bijvoorbeeld contactloos betalen door de telefoon bij een betaalterminal te houden. Voor betalen heb je ook een ondersteunde betaalapp en bank nodig.
Wifi
De draadloze verbinding met bijvoorbeeld je router thuis. Nieuwere wifi-versies kunnen sneller werken of meer apparaten tegelijk ondersteunen. Je router en omgeving bepalen mede wat je daarvan merkt. Wifi 6E voegt onder meer de 6GHz-band toe; die is niet met iedere router beschikbaar.
Bluetooth
De draadloze verbinding met apparaten dichtbij, zoals oordopjes, een horloge of een autosysteem. Een nieuwere versie maakt niet automatisch iedere functie beschikbaar: telefoon en accessoire moeten die allebei ondersteunen.
5G
5G is een generatie van mobiele netwerken waarmee je buiten wifi kunt internetten. Het kan hogere snelheden bieden dan 4G, maar dekking, drukte en je locatie bepalen de werkelijke snelheid.

Welke andere telefoons passen bij je wensen?

  • REDMI Note 15 Pro 5G: Krachtigere processor, een grotere camerasensor en 4K-video. De batterij is kleiner.
  • Samsung Galaxy A57 5G: Veel lichter en dunner, met meer beloofde Android-versies en 4K-video. Hij heeft minder batterijcapaciteit.
  • POCO X8 Pro: Krachtiger voor games, kleiner en sneller op te laden. Hij heeft geen eSIM.

Wat kost de REDMI Note 17 Pro 5G?

Hieronder staan prijzen voor nieuwe, losse telefoons bij Nederlandse winkels, per opslagruimte. De controledatum staat bij elke prijs. Bedragen zijn inclusief btw en exclusief eventuele bezorgkosten; de prijzen worden niet live bijgewerkt.

256 GB opslag — vanaf € 479,00
  • BelsimpelREDMI Note 17 Pro 5G 256 GB paarsGecontroleerd 11 oktober 2026Op voorraadPrijs vóór € 100 cashback. Die moet je na aankoop zelf aanvragen. De actie geldt voor aankopen tot en met 17 oktober 2026; aanvragen kan tot en met 1 november 2026.
    € 479,00
  • Mobiel.nlREDMI Note 17 Pro 5G 256 GB paarsGecontroleerd 11 oktober 2026Op voorraadPrijs vóór € 100 cashback. Die moet je na aankoop zelf aanvragen. De actie geldt voor aankopen tot en met 17 oktober 2026; aanvragen kan tot en met 1 november 2026.
    € 499,00
512 GB opslag — vanaf € 579,00
  • BelsimpelREDMI Note 17 Pro 5G 512 GB blauwGecontroleerd 11 oktober 2026Op voorraadPrijs vóór € 100 cashback. Die moet je na aankoop zelf aanvragen. De actie geldt voor aankopen tot en met 17 oktober 2026; aanvragen kan tot en met 1 november 2026.
    € 579,00
  • Mobiel.nlREDMI Note 17 Pro 5G 512 GB blauwGecontroleerd 11 oktober 2026Op voorraadPrijs vóór € 100 cashback. Die moet je na aankoop zelf aanvragen. De actie geldt voor aankopen tot en met 17 oktober 2026; aanvragen kan tot en met 1 november 2026.
    € 579,00

Vergelijk uitvoeringen met dezelfde opslagruimte én hetzelfde werkgeheugen. De kleur staat erbij, omdat een andere kleur meer of minder kan kosten. Een gemiddelde tonen we alleen voor vergelijkbare uitvoeringen die op dezelfde dag zijn gecontroleerd. Abonnementen, inruilkortingen, refurbished toestellen en verplichte bundels tellen niet mee. Meer over onze prijsvergelijking.

Bronnen bij dit artikel

De specificaties en gebruikte praktijktests staan hieronder vermeld. We hebben de telefoons niet zelf getest. Winkelprijzen en gebruikersbeoordelingen hebben hun eigen datum bij het overzicht.

REDMI Note 17 Pro 5G: onderzoek en specificaties

Nederlandse specificaties, oorspronkelijke reviews, technische FAQ en updatebeloften afzonderlijk onderzocht. Geen eigen fysieke test.

Geraadpleegd op 11 oktober 2026.

De praktijktests zijn uitgevoerd door de genoemde publicaties. Hun uitkomsten gelden voor de geteste uitvoering, software en omstandigheden. Lees hoe ons advies tot stand komt.

Artikel bijgewerkt op 11 oktober 2026. Een fout gezien? Zo geef je een correctie door.