Voor wie is de iPhone 13 Pro Max een goede keuze?
De 13 Pro Max geeft veel ruimte voor lezen en video en heeft een aparte 3×-camera voor onderwerpen op afstand. Hij past bij wie een groot, zwaar toestel prettig vindt. Heb je hem al, kijk dan vooral of batterij en opslag nog voldoen. Voor een nieuwe aankoop raden we aan ook jongere Pro Max-modellen met USB-C te vergelijken: resterende 128GB-voorraad kostte op 9 oktober 2026 nog € 996.
Sterke en zwakke punten
Veel schermruimte, flink gewicht
De telefoon is 78,1 mm breed en weegt 238 gram zonder hoesje. Je kunt grote letters gebruiken en toch veel tekst tegelijk zien, of een video op een ruim scherm bekijken. Met één hand typen vraagt meer rek van je duim dan op een kleinere iPhone.
Het OLED-scherm kan tot 120 keer per seconde verversen. Beweging oogt daardoor vloeiend tijdens scrollen, terwijl de telefoon bij stilstaand beeld minder vaak kan verversen. De klok blijft niet permanent zichtbaar op het vergrendelde scherm; die functie kwam pas bij latere Pro-modellen.
Geen betere camera’s dan de kleinere 13 Pro
De gewone camera, brede camera en aparte 3×-telecamera zijn gelijk aan die van de 13 Pro. Je koopt de Max dus niet voor verder inzoomen. De telecamera is bruikbaar voor portretten en onderwerpen op enige afstand; de brede camera kan ook kleine details van dichtbij vastleggen.
In de oorspronkelijke review waren foto’s bij daglicht gedetailleerd. Bij straatverlichting kregen sommige avondfoto’s een oranje zweem. In erg donkere scènes kon de telefoon voor 3×-foto’s overschakelen op een uitsnede van de gewone camera. Een grotere behuizing neemt die beperkingen van de camera’s niet weg.
Hoe lang gaat de batterij mee?
De capaciteit is 4352 mAh. In de oorspronkelijke wifi-surftest van GSMArena ging de Pro Max 20 uur en 10 minuten mee, tegenover 16 uur en 44 minuten voor de kleinere 13 Pro in dezelfde testopzet. Dat is nuttiger bewijs voor het verschil dan alleen het aantal mAh vergelijken. Het is nog steeds een test met voortdurend internetten, geen belofte van een vast aantal gewone gebruiksdagen.
Een oudere batterij bewaart minder energie dan toen hij nieuw was. Is vooral de batterijduur achteruitgegaan en werkt de rest nog goed, kijk dan naar de kosten van batterijvervanging voordat je een hele nieuwe telefoon koopt.
Laden: de adapter en instellingen maken verschil
Met een 20W-adapter bereikte het testtoestel na dertig minuten 42%. GSMArena mat 106 minuten tot volledig vol met geoptimaliseerd opladen ingeschakeld. Andere adapter- en laadinstellingen leverden andere tijden op. Het eerste halfuur bijladen en de volledige laadtijd moet je daarom niet als één vaste snelheid zien.
Je gebruikt een Lightning-kabel. Draadloos opladen kan met MagSafe tot 15 W of met een gewone Qi-lader op lager vermogen. Een netadapter zit niet in de verpakking.
Voor veel filmen: minstens 256 GB bij ProRes in 4K
De camera’s ondersteunen gewone 4K-video met zestig beelden per seconde. ProRes is bedoeld voor uitgebreidere videobewerking en maakt grote bestanden. Op het 128GB-model kan ProRes alleen in 1080p met dertig beelden per seconde; vanaf 256 GB is ook 4K met dertig mogelijk.
Een geheugenkaart past niet. De Lightning-poort werkt op USB 2.0-snelheid, zodat grote opnamen overzetten tijd kan kosten. Voor wie regelmatig veel video naar een computer kopieert, kan een nieuwer Pro-model met sneller USB-C daarom een praktische verbetering zijn.
Nog ondersteund, maar niet alle nieuwe functies
De 13 Pro Max kan iOS 27 installeren. Apple geeft geen vaste einddatum voor verdere softwareondersteuning. Hij ondersteunt geen Apple Intelligence, ook niet na een gewone iOS-update.
Voor bellen, berichten, navigatie en de bestaande camerafuncties is dat ontbreken geen probleem op zichzelf. Een overstap is vooral zinvol als je een lichter toestel, USB-C, verder optisch inzoomen of een specifieke nieuwe functie nodig hebt.
Let op de prijs van de resterende voorraad
De nieuwe 128GB-uitvoering kostte op 9 oktober 2026 € 996 bij Belsimpel. Mobiel.nl leverde hem niet meer. Een model uit 2021 kan dus nog steeds duur zijn. Betaal niet alleen voor de naam Pro Max: vergelijk het bedrag met jongere modellen en bepaal eerst of je de grote behuizing en aparte zoomcamera nodig hebt.
De specificaties
In de tabel staat het erbij als een gegeven ontbreekt of een eigenschap niet van toepassing is.
| Eigenschap | iPhone 13 Pro Max |
|---|---|
| Ontwerp | |
| Uitvoering | Niet-vouwbaar |
| Hoogte | 160,8 mm |
| Breedte | 78,1 mm |
| Dikte | 7,65 mm |
| Gewicht zonder hoes | 238 g |
| Materiaal | Roestvrijstalen frame en glazen achterkant |
| Bescherming tegen stof en water | IP68 |
| Batterij eenvoudig zelf te verwisselen | Nee; vervangen is een reparatie |
| Scherm | |
| Schermdiagonaal | 6,7 inch |
| Schermtechniek | OLED met variabele verversing (ProMotion) |
| Resolutie | 2778 × 1284 |
| Pixeldichtheid | 458 ppi |
| Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik | 120 Hz |
| Always-on display | Nee |
| HDR-scherm | HDR10, Dolby Vision en HLG |
| Maximale standaardhelderheid (fabrikant) | 1000 nits |
| Helderheid in buitenstand (fabrikant) | Niet vermeld door de fabrikant |
| Helderheid bij HDR (fabrikant) | 1200 nits |
| Piekhelderheid (fabrikant) | 1200 nits |
| Prestaties en opslag | |
| Processor | A15 Bionic (5 grafische kernen) |
| Fysiek werkgeheugen | 6 GB |
| Opslagvarianten | 128 GB / 256 GB / 512 GB / 1 TB |
| Opslag uitbreidbaar met geheugenkaart | Nee |
| Camera | |
| Hoofdcamera | 12 MP |
| Diafragma hoofdcamera | f/1,5 |
| Sensorformaat hoofdcamera | ongeveer 1/1,7 inch |
| Optische stabilisatie hoofdcamera | Ja |
| Ultragroothoekcamera | Ja |
| Resolutie ultragroothoekcamera | 12 MP |
| Afzonderlijke telecamera | Ja |
| Telecamera: resolutie en bereik | 12 MP; f/2,8; optische beeldstabilisatie |
| Langste afzonderlijke telelens (t.o.v. 1×) | 3 × |
| Selfiecamera | 12 MP |
| Videomogelijkheden | Camera’s voor en achter: 4K met maximaal 60 beelden per seconde; ProRes tot 4K/30 (128GB-uitvoering: maximaal 1080p/30) |
| Batterij en opladen | |
| Batterijcapaciteit | 4352 mAh |
| Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel | Niet vermeld door de fabrikant |
| Laadtijd en gebruikte lader | Volgens Apple ongeveer 50% in 30 minuten met een USB-C-adapter van 20 W of meer; adapter apart verkrijgbaar |
| Video afspelen (Apple-test; geen algemene accuduur) | 28 uur |
| Draadloos opladen | Ja |
| Maximaal draadloos laadvermogen | 15 W |
| Draadloze laadstandaard | MagSafe / Qi2 / Qi |
| Software en verbinding | |
| Besturingssysteem | iOS |
| Software bij introductie | iOS 15 |
| Softwareondersteuning | Geschikt voor iOS 27. Apple publiceert voor dit model geen vaste einddatum voor toekomstige updates. |
| Aansluiting | Lightning |
| USB-gegevensoverdracht | USB 2.0 |
| Simconfiguratie | Nanosim + eSIM / dual eSIM |
| eSIM | Ja |
| NFC | Ja |
| Wifi | 6 |
| Bluetooth | 5.0 |
| 5G | Ja |
Wat betekenen deze specificaties?
Van nits en pixels tot opslag en opladen: hieronder lees je wat de begrippen betekenen en wanneer je er iets van merkt.
Ontwerp
- Uitvoering
- Een gewone telefoon heeft één vaste behuizing. Een Fold klap je open tot een breder scherm, bijvoorbeeld voor twee apps naast elkaar. Een Flip vouw je juist dubbel om hem kleiner op te bergen.
- Hoogte (gesloten bij vouwbaar)
- De afstand van de bovenkant tot de onderkant van de telefoon. Een hoog toestel steekt verder uit je broekzak. Bij vouwtelefoons noemen we hier de hoogte als de telefoon dicht is.
- Breedte (gesloten bij vouwbaar)
- De afstand tussen de linker- en rechterrand. Dit bepaalt mede hoe ver je vingers om de telefoon moeten reiken. Een hoes maakt het toestel nog iets breder.
- Dikte (gesloten bij vouwbaar)
- Hoe dik de behuizing is. Een uitstekende camera kan extra ruimte innemen; die telt niet bij iedere fabrikant mee in de opgegeven dikte. Een vouwtelefoon meten we hier dichtgeklapt.
- Gewicht zonder hoes
- Het gewicht van de telefoon zonder hoes. Een verschil van enkele grammen merk je meestal minder dan een verschil van enkele tientallen grammen, vooral als je lang leest of videobelt.
- Materiaal
- Waarvan de behuizing is gemaakt, zoals glas, kunststof of aluminium. Het materiaal beïnvloedt het gewicht en hoe de telefoon aanvoelt. Een glazen achterkant kan breken bij een val, ook als de rand van metaal is.
- Bescherming tegen stof en water
- Een IP-code beschrijft geteste bescherming tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof: 6 betekent stofdicht. Het tweede gaat over water: 4 betreft spatwater, 7 tijdelijk onderdompelen en 8 onderdompelen volgens de voorwaarden van de fabrikant. Een 9 betreft waterstralen en vervangt een 8 niet. Bescherming kan door slijtage afnemen; de code is geen garantie tegen iedere vorm van waterschade.
- Batterij eenvoudig zelf te verwisselen
- Bij “ja” kun je de batterij zelf verwisselen zonder de telefoon als reparatie open te maken. Bij “nee” is vervanging vaak nog wel mogelijk, maar moet een reparateur bijvoorbeeld de gelijmde behuizing openen.
Scherm
- Schermdiagonaal (binnen bij vouwbaar)
- De schermmaat wordt schuin gemeten, van de ene hoek naar de tegenoverliggende hoek. Eén inch is 2,54 centimeter. Twee schermen van dezelfde maat kunnen anders gevormd zijn; bekijk daarom ook de breedte van de telefoon.
- Buitenscherm
- Het scherm aan de buitenkant van een vouwtelefoon. Daarop kun je informatie bekijken zonder de telefoon open te klappen. Welke apps erop werken, verschilt per model.
- Schermtechniek
- Bij OLED geven de beeldpunten zelf licht. Zwarte beeldpunten kunnen uit blijven, waardoor zwart diep oogt. AMOLED is een veelgebruikte uitvoering van OLED. LTPO beschrijft de aansturing: het scherm kan heel weinig verversen wanneer het beeld stil staat. Een LCD gebruikt achtergrondverlichting.
- Resolutie
- Het aantal beeldpunten in de breedte en hoogte, bijvoorbeeld 1080 × 2400. Die kleine punten vormen samen de tekst en afbeeldingen. Meer punten kunnen meer detail tonen, maar de scherpte hangt ook af van hoe groot het scherm is.
- Pixeldichtheid
- Ppi staat voor pixels per inch: hoeveel beeldpunten in een stukje scherm van 2,54 centimeter passen. Hoe dichter de punten op elkaar zitten, hoe moeilijker je ze afzonderlijk ziet. Op een telefoonscherm ziet tekst rond 400 ppi er bij een gewone kijkafstand doorgaans al scherp uit; een hoger getal is niet voor iedereen zichtbaar beter.
- Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik
- Hoe vaak het scherm het beeld per seconde kan verversen. De eenheid is hertz, afgekort Hz. Bij 120 Hz kan dat 120 keer per seconde. Daardoor kan scrollen vloeiender ogen dan bij 60 Hz. Een game moet zelf ook genoeg nieuwe beelden maken om die extra verversingen te benutten.
- Always-on display
- De tijd of meldingen blijven zichtbaar terwijl je de telefoon niet gebruikt. Zo hoef je hem niet steeds te ontgrendelen. Sommige modellen tonen dit alleen kort na aanraken; dat vermelden we dan in de tabel.
- HDR-scherm
- HDR helpt om heldere en donkere delen van een foto of video tegelijk met meer detail te tonen, bijvoorbeeld een felle lucht boven een schaduwrijke straat. Zowel het scherm als de video en de gebruikte app moeten de betreffende HDR-weergave ondersteunen.
- Maximale standaardhelderheid (fabrikant)
- Helderheid is de hoeveelheid licht die het scherm uitstraalt. We drukken dit uit in nits: een hoger getal betekent meer licht. Deze regel gaat over de door de fabrikant opgegeven standaardhelderheid. Dat is niet altijd hetzelfde als de hoogste helderheid die buiten automatisch beschikbaar komt.
- Helderheid in buitenstand (fabrikant)
- In fel omgevingslicht kan een telefoon de schermhelderheid tijdelijk extra verhogen, zodat tekst beter zichtbaar blijft. Dit werkt vaak alleen met automatische helderheid. Ook spiegelingen en de temperatuur van de telefoon beïnvloeden wat je buiten kunt lezen.
- Helderheid bij HDR (fabrikant)
- De helderheid die de fabrikant opgeeft voor HDR-beelden. Vooral lichte delen, zoals een lamp of zon, kunnen extra fel worden. Het hele scherm is dan niet noodzakelijk zo helder.
- Piekhelderheid (fabrikant)
- De hoogste helderheid onder de testvoorwaarden van de fabrikant, vaak op een klein stukje scherm en voor korte tijd. Een piek van 3.000 nits betekent dus niet dat een hele webpagina steeds zo fel wordt. Voor gebruik buiten zijn metingen met een groter helder beeldvlak nuttiger.
Prestaties en opslag
- Processor
- De processor voert de opdrachten van apps uit; de bijbehorende grafische chip tekent onder meer gamebeelden. Snelle chips helpen bij zware games en videobewerking. Voor berichten lezen en bellen is meestal veel minder rekenkracht nodig. Koeling en software beïnvloeden hoe snel een telefoon blijft werken.
- Fysiek werkgeheugen
- Het werkgeheugen bewaart tijdelijk de apps en gegevens die de telefoon op dat moment gebruikt. Meer werkgeheugen kan helpen om tussen meerdere zware apps te wisselen. Dit is iets anders dan opslag voor foto’s. We noemen fysiek geheugen; ruimte die met software uit de opslag wordt geleend telt niet als extra fysiek werkgeheugen.
- Opslagvarianten
- De ruimte voor apps, foto’s, video’s en bestanden. GB betekent gigabyte; TB is terabyte. Bij 256 GB heb je ongeveer tweemaal zoveel opgegeven ruimte als bij 128 GB. Android of iOS en meegeleverde apps gebruiken een deel daarvan. Kies meer ruimte als je veel filmt of grote games bewaart.
- Opslag uitbreidbaar met geheugenkaart
- Met een geheugenkaart kun je extra bestanden bewaren als de telefoon daarvoor een kaartslot heeft. Dat maakt het werkgeheugen niet groter en niet iedere app kan op de kaart staan. Soms gebruikt de geheugenkaart de plaats van een tweede simkaart.
Camera
- Hoofdcamera
- De camera waarmee je meestal fotografeert zonder in te zoomen. MP betekent megapixel: één miljoen beeldpunten. Meer megapixels kunnen extra detail mogelijk maken, maar licht, lens en beeldverwerking bepalen mede hoe goed de foto wordt.
- Diafragma hoofdcamera
- Het diafragma is de opening waardoor licht de camera binnenkomt. Het f-getal beschrijft die opening in verhouding tot de lens. Bij een vergelijkbare lens laat f/1,8 meer licht door dan f/2,4. Het getal alleen zegt niet welke complete camera de beste foto maakt.
- Sensorformaat hoofdcamera
- De beeldsensor vangt het licht op. Een grotere sensor kan, bij vergelijkbare techniek, helpen bij weinig licht. De inch-notatie is een historische maataanduiding en geen rechtstreeks op te meten diagonaal. Binnen deze notatie is 1/1,3 inch groter dan 1/2 inch.
- Optische stabilisatie hoofdcamera
- Bij optische beeldstabilisatie beweegt een onderdeel van de camera mee om kleine trillingen van je hand te compenseren. Dat helpt bij foto’s met weinig licht en rustiger video. Het houdt een bewegend kind of huisdier niet stil.
- Ultragroothoekcamera
- Een camera die een groter deel van de omgeving vastlegt dan de hoofdcamera. Handig voor een groep mensen of een kleine kamer wanneer je niet verder achteruit kunt.
- Resolutie ultragroothoekcamera
- Het aantal megapixels van de ultragroothoekcamera. Dat zegt hoeveel beeldpunten de sensor heeft. Voor de kwaliteit telt ook of details aan de randen scherp blijven en hoe de camera bij weinig licht presteert.
- Afzonderlijke telecamera
- Een aparte camera waarmee onderwerpen verder weg groter in beeld komen. Dat kan meer detail opleveren dan alleen een stukje van de hoofdfoto uitvergroten. Het bereik en de kwaliteit verschillen per telecamera.
- Telecamera: resolutie en bereik
- Hier staan de afzonderlijke telecamera’s en hun vergroting. Sommige telefoons hebben er twee, bijvoorbeeld voor 3× en 5×. Meerdere camera’s betekenen niet dat alle tussenliggende zoomstanden volledig optisch zijn.
- Langste afzonderlijke telelens (t.o.v. 1×)
- De vergroting ten opzichte van de gewone 1× camera. Met een 5× telelens komt een onderwerp sterker vergroot in beeld dan met een 2× lens. Een hoog digitaal zoomgetal betekent dat de telefoon verder uitsnijdt en rekent; het is geen extra lens.
- Selfiecamera
- De camera aan de voorkant gebruik je voor selfies en videobellen. Naast het aantal megapixels zijn de beeldhoek en scherpstelling nuttig: een brede beeldhoek helpt bij groepen, autofocus stelt opnieuw scherp als je afstand verandert.
- Videomogelijkheden
- 4K en 1080p beschrijven hoeveel detail een video kan bevatten. Beelden per seconde, ook fps genoemd, beschrijven hoe vaak een nieuw videobeeld wordt opgenomen. 60 beelden per seconde kunnen beweging vloeiender tonen dan 30. Niet iedere camera ondersteunt dezelfde standen; 4K-bestanden nemen ook meer ruimte in.
Batterij en opladen
- Batterijcapaciteit
- De batterijcapaciteit wordt uitgedrukt in milliampère-uur, afgekort mAh. Bij vergelijkbare batterijen betekent meer mAh een grotere voorraad elektrische lading. Hoe lang je daarmee doet, hangt ook af van het verbruik van scherm, processor en apps. Een grotere batterij betekent daarom niet automatisch een langere gebruiksduur.
- Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel
- Watt, afgekort W, geeft het laadvermogen aan. Meer vermogen kan helpen om sneller te laden, maar de telefoon gebruikt dat maximum niet de hele laadbeurt. Ook de lader, kabel, temperatuur en grootte van de batterij tellen mee. Kijk voor de wachttijd naar een gemeten laadtijd.
- Laadtijd en gebruikte lader
- Hoe lang het opladen duurde en tot welk percentage. Een tijd tot 50% is niet de helft van de tijd tot helemaal vol: de laatste procenten gaan doorgaans langzamer. De gebruikte lader en de herkomst van de meting staan erbij.
- Video afspelen (Apple-test; geen algemene accuduur)
- Apple meet hoeveel uur de telefoon een video kan afspelen onder zijn testvoorwaarden. Dit is geen voorspelling voor een dag met navigatie, foto’s en bellen. Vergelijk dit cijfer alleen met dezelfde soort Apple-test.
- Draadloos opladen
- Je laadt op door de telefoon op een geschikte laadmat of houder te leggen. Je hoeft dan geen kabel in de telefoon te steken; de lader zelf heeft wel stroom nodig. Een dikke of ongeschikte hoes kan het laden belemmeren.
- Maximaal draadloos laadvermogen
- Het hoogste draadloze laadvermogen dat met geschikte accessoires mogelijk is. Daarvoor is vaak een specifieke laadmat en voeding nodig. Een gewone draadloze lader kan langzamer laden.
- Draadloze laadstandaard
- Qi is een standaard voor draadloos laden. Qi2 gebruikt onder meer magnetische uitlijning, zodat telefoon en lader goed op elkaar liggen. MagSafe is Apples magnetische systeem; Pixelsnap is Googles naam voor zijn magnetische accessoires. Het laadvermogen blijft afhankelijk van telefoon én lader.
Software en verbinding
- Besturingssysteem
- Het besturingssysteem regelt de bediening en voert apps uit. iPhones gebruiken iOS; de meeste andere smartphones Android. Merken voegen bij Android hun eigen uiterlijk en functies toe, bijvoorbeeld Samsung One UI of Nothing OS.
- Software bij introductie
- De software waarmee het model oorspronkelijk werd uitgebracht. Een toestel dat je nu koopt kan na het installeren van updates een nieuwere versie hebben. Dit veld beschrijft dus niet automatisch de huidige software.
- Softwareondersteuning
- Android- of iOS-updates kunnen nieuwe functies brengen. Beveiligingsupdates verhelpen kwetsbaarheden. Een toegezegde periode begint doorgaans bij de introductie van het model en niet wanneer jij het koopt. Een genoemde einddatum maakt duidelijk hoeveel ondersteuning nog resteert.
- Aansluiting
- De aansluiting voor opladen en bijvoorbeeld een kabel naar je computer. USB-C beschrijft de vorm van de stekker, niet de snelheid. Twee telefoons met USB-C kunnen dus heel verschillend snel bestanden overzetten.
- USB-gegevensoverdracht
- De USB-versie geeft aan welke gegevensoverdracht mogelijk is. USB 3 kan grote bestanden sneller overzetten dan USB 2 als de telefoon, kabel en computer die snelheid ondersteunen. Beeld naar een extern scherm sturen is een aparte functie en volgt niet automatisch uit de USB-versie.
- Simconfiguratie
- Welke simkaarten je kunt gebruiken. Een nanosim is het kleine fysieke kaartje; een eSIM activeer je digitaal. Twee simkaarten zijn handig voor bijvoorbeeld werk en privé. Dat betekent niet automatisch dat je op beide tegelijk kunt bellen.
- eSIM
- Een digitale simkaart die je in de telefoon activeert, vaak met een QR-code. Je hebt dan geen plastic kaartje nodig. Zowel de telefoon als je aanbieder moeten eSIM ondersteunen.
- NFC
- Een draadloze verbinding voor heel korte afstand. Hiermee kun je bijvoorbeeld contactloos betalen door de telefoon bij een betaalterminal te houden. Voor betalen heb je ook een ondersteunde betaalapp en bank nodig.
- Wifi
- De draadloze verbinding met bijvoorbeeld je router thuis. Nieuwere wifi-versies kunnen sneller werken of meer apparaten tegelijk ondersteunen. Je router en omgeving bepalen mede wat je daarvan merkt. Wifi 6E voegt onder meer de 6GHz-band toe; die is niet met iedere router beschikbaar.
- Bluetooth
- De draadloze verbinding met apparaten dichtbij, zoals oordopjes, een horloge of een autosysteem. Een nieuwere versie maakt niet automatisch iedere functie beschikbaar: telefoon en accessoire moeten die allebei ondersteunen.
- 5G
- 5G is een generatie van mobiele netwerken waarmee je buiten wifi kunt internetten. Het kan hogere snelheden bieden dan 4G, maar dekking, drukte en je locatie bepalen de werkelijke snelheid.
Welke andere telefoons passen bij je wensen?
- iPhone 13 Pro: Dezelfde camera’s en vloeiende schermbediening in een smallere behuizing.
- iPhone 14 Pro Max: Een helderder scherm buiten en een 48MP-hoofdcamera, maar nog steeds Lightning.
- iPhone 15 Pro Max: USB-C, Apple Intelligence en een aparte 5×-camera voor verder inzoomen.
Wat kost de iPhone 13 Pro Max?
Hieronder staan prijzen voor nieuwe, losse telefoons bij Nederlandse winkels, per opslagruimte. De controledatum staat bij elke prijs. Bedragen zijn inclusief btw en exclusief eventuele bezorgkosten; de prijzen worden niet live bijgewerkt.
128 GB opslag · 6 GB werkgeheugen — vanaf € 996,00
- BelsimpeliPhone 13 Pro Max 128 GB, blauwGecontroleerd 9 oktober 2026Op voorraad; volgende dag geleverd bij controle€ 996,00
Vergelijk uitvoeringen met dezelfde opslagruimte én hetzelfde werkgeheugen. De kleur staat erbij, omdat een andere kleur meer of minder kan kosten. Een gemiddelde tonen we alleen voor vergelijkbare uitvoeringen die op dezelfde dag zijn gecontroleerd. Abonnementen, inruilkortingen, refurbished toestellen en verplichte bundels tellen niet mee. Meer over onze prijsvergelijking.
Bronnen bij dit artikel
De specificaties en gebruikte praktijktests staan hieronder vermeld. We hebben de telefoons niet zelf getest. Winkelprijzen en gebruikersbeoordelingen hebben hun eigen datum bij het overzicht.
iPhone 13 Pro Max: onderzoek en specificaties
- Veel schermruimte, flink gewicht: Apple: technische specificaties en GSMArena: scherm, batterij en laden.
- Geen betere camera’s dan de kleinere 13 Pro: Apple: technische specificaties en GSMArena: camera’s.
- Hoe lang gaat de batterij mee?: GSMArena: scherm, batterij en laden en Apple: batterij en slijtage.
- Laden: de adapter en instellingen maken verschil: Apple: technische specificaties en GSMArena: scherm, batterij en laden.
- Voor veel filmen: minstens 256 GB bij ProRes in 4K: Apple: technische specificaties en GSMArena: hardware.
- Nog ondersteund, maar niet alle nieuwe functies: Apple: technische specificaties en Apple: iOS 27-compatibiliteit en Apple: vereisten voor Apple Intelligence.
- Let op de prijs van de resterende voorraad: Belsimpel: voorraad en losse toestelprijs en Mobiel.nl: voorraad en losse toestelprijs.
Officiële Nederlandse specificaties, actuele iOS-compatibiliteit en de aangehaalde oorspronkelijke testhoofdstukken afzonderlijk gelezen. Geen eigen fysieke toesteltest.
Geraadpleegd op 9 oktober 2026.
Specificaties en overige informatie
De praktijktests zijn uitgevoerd door de genoemde publicaties. Hun uitkomsten gelden voor de geteste uitvoering, software en omstandigheden. Lees hoe ons advies tot stand komt.
Artikel bijgewerkt op 9 oktober 2026. Een fout gezien? Zo geef je een correctie door.



