De keuze in het kort

Welke van deze twee past bij jou?

Kies de HONOR 400 als je een lichter toestel, 512 GB of sneller volledig opladen belangrijk vindt. Kies de Galaxy A56 als je graag Samsung gebruikt, meer schermruimte wilt en de langere ondersteuning zwaar laat wegen.

HONOR 400

Voor kleinere handen, maximaal 512 GB en sneller volledig opladen in de gelezen test.

    Samsung Galaxy A56 5G

    Voor een groter scherm, een aluminium frame en beveiligingsupdates tot maart 2032.

      Minder breedte of meer ruimte om te lezen

      De HONOR is 74,6 mm breed en weegt 184 gram. De Samsung is 77,5 mm breed en weegt 198 gram. Voor kleinere handen is de HONOR daarom de eenvoudigere van deze twee om vast te houden. De A56 geeft met 6,7 inch wel meer schermruimte dan de 6,55 inch van de 400.

      Beide OLED-schermen kunnen tot 120 keer per seconde verversen, zodat tekst tijdens scrollen vloeiend beweegt. De A56 heeft een aluminium frame en een glazen achterkant. De HONOR gebruikt een kunststof frame met glas achterop. Bij water verschillen de tests: IP67 van de Samsung omvat tijdelijk onderdompelen, IP65 van de HONOR waterstralen. Geen van beide beschermingscodes is een garantie tegen alle waterschade.

      Meer megapixels zijn geen vervanging voor een zoomlens

      De HONOR heeft een gewone 200MP-camera, de Samsung een 50MP-camera. Beide hebben optische beeldstabilisatie om kleine handbewegingen op te vangen. Het aantal megapixels vertelt niet hoeveel detail een bewegend kind of een avondfoto krijgt: de lens, sensor en verwerking tellen mee.

      Geen van beide heeft een aparte telecamera om onderwerpen ver weg dichterbij te halen. De brede 12MP-camera van de HONOR kan automatisch scherpstellen en ook voor dichtbij worden gebruikt. De Samsung heeft naast zijn brede camera een aparte macrocamera. Koop geen van beide uitsluitend voor veel digitaal inzoomen; daarvoor is een goede extra zoomlens nuttiger.

      De HONOR was eerder volledig opgeladen

      De HONOR heeft 5.300 mAh tegenover 5.000 mAh bij de A56. Uit dat verschil kun je geen vaste winst in gebruiksuren berekenen. In de afzonderlijk gelezen tests hield de Samsung het bij websites openen via wifi lang vol; de gemengde HONOR-test gebruikt andere taken en is geen directe onderlinge duurmeting.

      De 400 was in de GSMArena-test met 66W-SuperCharge in 41 minuten vol. Notebookcheck mat bij de A56 71 minuten; die telefoon ondersteunt maximaal 45 W. Het zijn verschillende testopstellingen, maar de uitkomsten maken snel volledig bijladen een duidelijke reden om naar de HONOR te kijken. Draadloos laden kan geen van beide en een adapter wordt niet meegeleverd.

      512 GB of een latere update-einddatum

      De HONOR biedt 256 of 512 GB opslag. De Samsung heeft 128 of 256 GB. Een geheugenkaart past niet in deze telefoons. Bewaar je veel video’s of grote games, dan geeft de 512GB-HONOR meer ruimte zonder bestanden te moeten verwijderen. Beide ondersteunen eSIM.

      HONOR belooft zes jaar Android- en beveiligingsupdates vanaf mei 2025, ongeveer tot mei 2031. Samsung noemt zes nieuwe Android-versies en op de Nederlandse productpagina beveiligingsupdates tot 31 maart 2032. Voor jarenlang gebruik heeft de A56 daarmee een langere gepubliceerde beveiligingsperiode.

      Laat formaat, opslag en ondersteuning de keuze bepalen

      De HONOR is vooral aantrekkelijk als je een brede telefoon vervelend vindt of meer dan 256 GB wilt. De Samsung past beter als je zijn grotere scherm en vertrouwde bediening wilt behouden. Voor zware games zijn dit beide middenklassers; kies ze om de dagelijkse mogelijkheden die je nodig hebt, niet alleen om het hoogste cameragetal.

      Alle specificaties naast elkaar

      In de tabel staat het erbij als een gegeven ontbreekt of een eigenschap niet van toepassing is.

      Schuif de tabel opzij om alle telefoons te zien.

      Specificaties per toestel
      EigenschapGestileerde illustratie van HONOR 400HONOR 400Gestileerde illustratie van Samsung Galaxy A56 5GSamsung Galaxy A56 5G
      Ontwerp
      UitvoeringNiet-vouwbaarNiet-vouwbaar
      Hoogte156,5 mm162,2 mm
      Breedte74,6 mm77,5 mm
      Dikte7,3 mm7,4 mm
      Gewicht zonder hoes184 g198 g
      MateriaalKunststof frame; glazen voor- en achterkantAluminium frame; glazen achterkant
      Bescherming tegen stof en waterIP65IP67
      Batterij eenvoudig zelf te verwisselenNee; vervangen is een reparatieNee; vervangen is een reparatie
      Scherm
      Schermdiagonaal6,55 inch6,7 inch
      SchermtechniekAMOLED (60, 90 of 120 Hz)AMOLED
      Resolutie2736 × 12642340 × 1080
      Pixeldichtheid460 ppi385 ppi
      Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik120 Hz120 Hz
      Always-on displayNiet vermeld door de fabrikantJa
      HDR-schermHDR10 en HDR10+Ja
      Maximale standaardhelderheid (fabrikant)Niet vermeld door de fabrikantNiet vermeld door de fabrikant
      Helderheid in buitenstand (fabrikant)Niet vermeld door de fabrikant1200 nits
      Helderheid bij HDR (fabrikant)5000 nitsNiet vermeld door de fabrikant
      Piekhelderheid (fabrikant)5000 nits1900 nits
      Prestaties en opslag
      ProcessorSnapdragon 7 Gen 3Exynos 1580
      Fysiek werkgeheugen8 GB8 / 12 GB
      Opslagvarianten256 GB / 512 GB128 GB / 256 GB
      Opslag uitbreidbaar met geheugenkaartNeeNee
      Camera
      Hoofdcamera200 MP50 MP
      Diafragma hoofdcameraf/1,9f/1,8
      Sensorformaat hoofdcamera1/1,4 inch1/1,56 inch
      Optische stabilisatie hoofdcameraJaJa
      UltragroothoekcameraJaJa
      Resolutie ultragroothoekcamera12 MP12 MP
      Afzonderlijke telecameraNeeNee
      Selfiecamera50 MP12 MP
      VideomogelijkhedenAlle camera’s: maximaal 4K met 30 beelden per seconde4K bij 30 fps; 1080p bij 30/60 fps
      Batterij en opladen
      Batterijcapaciteit5300 mAh5000 mAh
      Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel66 W45 W
      Laadtijd en gebruikte laderVol in 41 minuten; 80% na een halfuur (GSMArena, Europese 5300mAh-versie, HONOR 66W-lader)Helemaal vol in 71 minuten; 50% na 21 minuten en 80% na 38 minuten (Notebookcheck-test; adapter niet vermeld)
      Draadloos opladenNeeNee
      Software en verbinding
      BesturingssysteemAndroid / MagicOSAndroid / One UI
      Software bij introductieAndroid 15 / MagicOS 9Android 15 / One UI 7
      SoftwareondersteuningZes jaar Android- en beveiligingsupdates voor Europa vanaf de introductie in mei 2025; tot 2031.6 nieuwe Android-versies. De Nederlandse productpagina noemt beveiligingsupdates tot en met 31 maart 2032.
      AansluitingUSB-CUSB-C
      USB-gegevensoverdrachtUSB 2.0USB 2.0
      SimconfiguratieTwee nanosimkaarten of nanosim + eSIM; maximaal twee tegelijkTwee nanosimkaarten, nanosim + eSIM of twee eSIMs; maximaal twee tegelijk
      eSIMJaJa
      NFCJaJa
      Wifi6 (2,4 en 5 GHz)6
      Bluetooth5.45.3
      5GJaJa

      Wat betekenen deze specificaties?

      Van nits en pixels tot opslag en opladen: hieronder lees je wat de begrippen betekenen en wanneer je er iets van merkt.

      Ontwerp
      Uitvoering
      Een gewone telefoon heeft één vaste behuizing. Een Fold klap je open tot een breder scherm, bijvoorbeeld voor twee apps naast elkaar. Een Flip vouw je juist dubbel om hem kleiner op te bergen.
      Hoogte (gesloten bij vouwbaar)
      De afstand van de bovenkant tot de onderkant van de telefoon. Een hoog toestel steekt verder uit je broekzak. Bij vouwtelefoons noemen we hier de hoogte als de telefoon dicht is.
      Breedte (gesloten bij vouwbaar)
      De afstand tussen de linker- en rechterrand. Dit bepaalt mede hoe ver je vingers om de telefoon moeten reiken. Een hoes maakt het toestel nog iets breder.
      Dikte (gesloten bij vouwbaar)
      Hoe dik de behuizing is. Een uitstekende camera kan extra ruimte innemen; die telt niet bij iedere fabrikant mee in de opgegeven dikte. Een vouwtelefoon meten we hier dichtgeklapt.
      Gewicht zonder hoes
      Het gewicht van de telefoon zonder hoes. Een verschil van enkele grammen merk je meestal minder dan een verschil van enkele tientallen grammen, vooral als je lang leest of videobelt.
      Materiaal
      Waarvan de behuizing is gemaakt, zoals glas, kunststof of aluminium. Het materiaal beïnvloedt het gewicht en hoe de telefoon aanvoelt. Een glazen achterkant kan breken bij een val, ook als de rand van metaal is.
      Bescherming tegen stof en water
      Een IP-code beschrijft geteste bescherming tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof: 6 betekent stofdicht. Het tweede gaat over water: 4 betreft spatwater, 7 tijdelijk onderdompelen en 8 onderdompelen volgens de voorwaarden van de fabrikant. Een 9 betreft waterstralen en vervangt een 8 niet. Bescherming kan door slijtage afnemen; de code is geen garantie tegen iedere vorm van waterschade.
      Batterij eenvoudig zelf te verwisselen
      Bij “ja” kun je de batterij zelf verwisselen zonder de telefoon als reparatie open te maken. Bij “nee” is vervanging vaak nog wel mogelijk, maar moet een reparateur bijvoorbeeld de gelijmde behuizing openen.
      Scherm
      Schermdiagonaal (binnen bij vouwbaar)
      De schermmaat wordt schuin gemeten, van de ene hoek naar de tegenoverliggende hoek. Eén inch is 2,54 centimeter. Twee schermen van dezelfde maat kunnen anders gevormd zijn; bekijk daarom ook de breedte van de telefoon.
      Buitenscherm
      Het scherm aan de buitenkant van een vouwtelefoon. Daarop kun je informatie bekijken zonder de telefoon open te klappen. Welke apps erop werken, verschilt per model.
      Schermtechniek
      Bij OLED geven de beeldpunten zelf licht. Zwarte beeldpunten kunnen uit blijven, waardoor zwart diep oogt. AMOLED is een veelgebruikte uitvoering van OLED. LTPO beschrijft de aansturing: het scherm kan heel weinig verversen wanneer het beeld stil staat. Een LCD gebruikt achtergrondverlichting.
      Resolutie
      Het aantal beeldpunten in de breedte en hoogte, bijvoorbeeld 1080 × 2400. Die kleine punten vormen samen de tekst en afbeeldingen. Meer punten kunnen meer detail tonen, maar de scherpte hangt ook af van hoe groot het scherm is.
      Pixeldichtheid
      Ppi staat voor pixels per inch: hoeveel beeldpunten in een stukje scherm van 2,54 centimeter passen. Hoe dichter de punten op elkaar zitten, hoe moeilijker je ze afzonderlijk ziet. Op een telefoonscherm ziet tekst rond 400 ppi er bij een gewone kijkafstand doorgaans al scherp uit; een hoger getal is niet voor iedereen zichtbaar beter.
      Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik
      Hoe vaak het scherm het beeld per seconde kan verversen. De eenheid is hertz, afgekort Hz. Bij 120 Hz kan dat 120 keer per seconde. Daardoor kan scrollen vloeiender ogen dan bij 60 Hz. Een game moet zelf ook genoeg nieuwe beelden maken om die extra verversingen te benutten.
      Always-on display
      De tijd of meldingen blijven zichtbaar terwijl je de telefoon niet gebruikt. Zo hoef je hem niet steeds te ontgrendelen. Sommige modellen tonen dit alleen kort na aanraken; dat vermelden we dan in de tabel.
      HDR-scherm
      HDR helpt om heldere en donkere delen van een foto of video tegelijk met meer detail te tonen, bijvoorbeeld een felle lucht boven een schaduwrijke straat. Zowel het scherm als de video en de gebruikte app moeten de betreffende HDR-weergave ondersteunen.
      Maximale standaardhelderheid (fabrikant)
      Helderheid is de hoeveelheid licht die het scherm uitstraalt. We drukken dit uit in nits: een hoger getal betekent meer licht. Deze regel gaat over de door de fabrikant opgegeven standaardhelderheid. Dat is niet altijd hetzelfde als de hoogste helderheid die buiten automatisch beschikbaar komt.
      Helderheid in buitenstand (fabrikant)
      In fel omgevingslicht kan een telefoon de schermhelderheid tijdelijk extra verhogen, zodat tekst beter zichtbaar blijft. Dit werkt vaak alleen met automatische helderheid. Ook spiegelingen en de temperatuur van de telefoon beïnvloeden wat je buiten kunt lezen.
      Helderheid bij HDR (fabrikant)
      De helderheid die de fabrikant opgeeft voor HDR-beelden. Vooral lichte delen, zoals een lamp of zon, kunnen extra fel worden. Het hele scherm is dan niet noodzakelijk zo helder.
      Piekhelderheid (fabrikant)
      De hoogste helderheid onder de testvoorwaarden van de fabrikant, vaak op een klein stukje scherm en voor korte tijd. Een piek van 3.000 nits betekent dus niet dat een hele webpagina steeds zo fel wordt. Voor gebruik buiten zijn metingen met een groter helder beeldvlak nuttiger.
      Prestaties en opslag
      Processor
      De processor voert de opdrachten van apps uit; de bijbehorende grafische chip tekent onder meer gamebeelden. Snelle chips helpen bij zware games en videobewerking. Voor berichten lezen en bellen is meestal veel minder rekenkracht nodig. Koeling en software beïnvloeden hoe snel een telefoon blijft werken.
      Fysiek werkgeheugen
      Het werkgeheugen bewaart tijdelijk de apps en gegevens die de telefoon op dat moment gebruikt. Meer werkgeheugen kan helpen om tussen meerdere zware apps te wisselen. Dit is iets anders dan opslag voor foto’s. We noemen fysiek geheugen; ruimte die met software uit de opslag wordt geleend telt niet als extra fysiek werkgeheugen.
      Opslagvarianten
      De ruimte voor apps, foto’s, video’s en bestanden. GB betekent gigabyte; TB is terabyte. Bij 256 GB heb je ongeveer tweemaal zoveel opgegeven ruimte als bij 128 GB. Android of iOS en meegeleverde apps gebruiken een deel daarvan. Kies meer ruimte als je veel filmt of grote games bewaart.
      Opslag uitbreidbaar met geheugenkaart
      Met een geheugenkaart kun je extra bestanden bewaren als de telefoon daarvoor een kaartslot heeft. Dat maakt het werkgeheugen niet groter en niet iedere app kan op de kaart staan. Soms gebruikt de geheugenkaart de plaats van een tweede simkaart.
      Camera
      Hoofdcamera
      De camera waarmee je meestal fotografeert zonder in te zoomen. MP betekent megapixel: één miljoen beeldpunten. Meer megapixels kunnen extra detail mogelijk maken, maar licht, lens en beeldverwerking bepalen mede hoe goed de foto wordt.
      Diafragma hoofdcamera
      Het diafragma is de opening waardoor licht de camera binnenkomt. Het f-getal beschrijft die opening in verhouding tot de lens. Bij een vergelijkbare lens laat f/1,8 meer licht door dan f/2,4. Het getal alleen zegt niet welke complete camera de beste foto maakt.
      Sensorformaat hoofdcamera
      De beeldsensor vangt het licht op. Een grotere sensor kan, bij vergelijkbare techniek, helpen bij weinig licht. De inch-notatie is een historische maataanduiding en geen rechtstreeks op te meten diagonaal. Binnen deze notatie is 1/1,3 inch groter dan 1/2 inch.
      Optische stabilisatie hoofdcamera
      Bij optische beeldstabilisatie beweegt een onderdeel van de camera mee om kleine trillingen van je hand te compenseren. Dat helpt bij foto’s met weinig licht en rustiger video. Het houdt een bewegend kind of huisdier niet stil.
      Ultragroothoekcamera
      Een camera die een groter deel van de omgeving vastlegt dan de hoofdcamera. Handig voor een groep mensen of een kleine kamer wanneer je niet verder achteruit kunt.
      Resolutie ultragroothoekcamera
      Het aantal megapixels van de ultragroothoekcamera. Dat zegt hoeveel beeldpunten de sensor heeft. Voor de kwaliteit telt ook of details aan de randen scherp blijven en hoe de camera bij weinig licht presteert.
      Afzonderlijke telecamera
      Een aparte camera waarmee onderwerpen verder weg groter in beeld komen. Dat kan meer detail opleveren dan alleen een stukje van de hoofdfoto uitvergroten. Het bereik en de kwaliteit verschillen per telecamera.
      Telecamera: resolutie en bereik
      Hier staan de afzonderlijke telecamera’s en hun vergroting. Sommige telefoons hebben er twee, bijvoorbeeld voor 3× en 5×. Meerdere camera’s betekenen niet dat alle tussenliggende zoomstanden volledig optisch zijn.
      Langste afzonderlijke telelens (t.o.v. 1×)
      De vergroting ten opzichte van de gewone 1× camera. Met een 5× telelens komt een onderwerp sterker vergroot in beeld dan met een 2× lens. Een hoog digitaal zoomgetal betekent dat de telefoon verder uitsnijdt en rekent; het is geen extra lens.
      Selfiecamera
      De camera aan de voorkant gebruik je voor selfies en videobellen. Naast het aantal megapixels zijn de beeldhoek en scherpstelling nuttig: een brede beeldhoek helpt bij groepen, autofocus stelt opnieuw scherp als je afstand verandert.
      Videomogelijkheden
      4K en 1080p beschrijven hoeveel detail een video kan bevatten. Beelden per seconde, ook fps genoemd, beschrijven hoe vaak een nieuw videobeeld wordt opgenomen. 60 beelden per seconde kunnen beweging vloeiender tonen dan 30. Niet iedere camera ondersteunt dezelfde standen; 4K-bestanden nemen ook meer ruimte in.
      Batterij en opladen
      Batterijcapaciteit
      De batterijcapaciteit wordt uitgedrukt in milliampère-uur, afgekort mAh. Bij vergelijkbare batterijen betekent meer mAh een grotere voorraad elektrische lading. Hoe lang je daarmee doet, hangt ook af van het verbruik van scherm, processor en apps. Een grotere batterij betekent daarom niet automatisch een langere gebruiksduur.
      Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel
      Watt, afgekort W, geeft het laadvermogen aan. Meer vermogen kan helpen om sneller te laden, maar de telefoon gebruikt dat maximum niet de hele laadbeurt. Ook de lader, kabel, temperatuur en grootte van de batterij tellen mee. Kijk voor de wachttijd naar een gemeten laadtijd.
      Laadtijd en gebruikte lader
      Hoe lang het opladen duurde en tot welk percentage. Een tijd tot 50% is niet de helft van de tijd tot helemaal vol: de laatste procenten gaan doorgaans langzamer. De gebruikte lader en de herkomst van de meting staan erbij.
      Video afspelen (Apple-test; geen algemene accuduur)
      Apple meet hoeveel uur de telefoon een video kan afspelen onder zijn testvoorwaarden. Dit is geen voorspelling voor een dag met navigatie, foto’s en bellen. Vergelijk dit cijfer alleen met dezelfde soort Apple-test.
      Draadloos opladen
      Je laadt op door de telefoon op een geschikte laadmat of houder te leggen. Je hoeft dan geen kabel in de telefoon te steken; de lader zelf heeft wel stroom nodig. Een dikke of ongeschikte hoes kan het laden belemmeren.
      Maximaal draadloos laadvermogen
      Het hoogste draadloze laadvermogen dat met geschikte accessoires mogelijk is. Daarvoor is vaak een specifieke laadmat en voeding nodig. Een gewone draadloze lader kan langzamer laden.
      Draadloze laadstandaard
      Qi is een standaard voor draadloos laden. Qi2 gebruikt onder meer magnetische uitlijning, zodat telefoon en lader goed op elkaar liggen. MagSafe is Apples magnetische systeem; Pixelsnap is Googles naam voor zijn magnetische accessoires. Het laadvermogen blijft afhankelijk van telefoon én lader.
      Software en verbinding
      Besturingssysteem
      Het besturingssysteem regelt de bediening en voert apps uit. iPhones gebruiken iOS; de meeste andere smartphones Android. Merken voegen bij Android hun eigen uiterlijk en functies toe, bijvoorbeeld Samsung One UI of Nothing OS.
      Software bij introductie
      De software waarmee het model oorspronkelijk werd uitgebracht. Een toestel dat je nu koopt kan na het installeren van updates een nieuwere versie hebben. Dit veld beschrijft dus niet automatisch de huidige software.
      Softwareondersteuning
      Android- of iOS-updates kunnen nieuwe functies brengen. Beveiligingsupdates verhelpen kwetsbaarheden. Een toegezegde periode begint doorgaans bij de introductie van het model en niet wanneer jij het koopt. Een genoemde einddatum maakt duidelijk hoeveel ondersteuning nog resteert.
      Aansluiting
      De aansluiting voor opladen en bijvoorbeeld een kabel naar je computer. USB-C beschrijft de vorm van de stekker, niet de snelheid. Twee telefoons met USB-C kunnen dus heel verschillend snel bestanden overzetten.
      USB-gegevensoverdracht
      De USB-versie geeft aan welke gegevensoverdracht mogelijk is. USB 3 kan grote bestanden sneller overzetten dan USB 2 als de telefoon, kabel en computer die snelheid ondersteunen. Beeld naar een extern scherm sturen is een aparte functie en volgt niet automatisch uit de USB-versie.
      Simconfiguratie
      Welke simkaarten je kunt gebruiken. Een nanosim is het kleine fysieke kaartje; een eSIM activeer je digitaal. Twee simkaarten zijn handig voor bijvoorbeeld werk en privé. Dat betekent niet automatisch dat je op beide tegelijk kunt bellen.
      eSIM
      Een digitale simkaart die je in de telefoon activeert, vaak met een QR-code. Je hebt dan geen plastic kaartje nodig. Zowel de telefoon als je aanbieder moeten eSIM ondersteunen.
      NFC
      Een draadloze verbinding voor heel korte afstand. Hiermee kun je bijvoorbeeld contactloos betalen door de telefoon bij een betaalterminal te houden. Voor betalen heb je ook een ondersteunde betaalapp en bank nodig.
      Wifi
      De draadloze verbinding met bijvoorbeeld je router thuis. Nieuwere wifi-versies kunnen sneller werken of meer apparaten tegelijk ondersteunen. Je router en omgeving bepalen mede wat je daarvan merkt. Wifi 6E voegt onder meer de 6GHz-band toe; die is niet met iedere router beschikbaar.
      Bluetooth
      De draadloze verbinding met apparaten dichtbij, zoals oordopjes, een horloge of een autosysteem. Een nieuwere versie maakt niet automatisch iedere functie beschikbaar: telefoon en accessoire moeten die allebei ondersteunen.
      5G
      5G is een generatie van mobiele netwerken waarmee je buiten wifi kunt internetten. Het kan hogere snelheden bieden dan 4G, maar dekking, drukte en je locatie bepalen de werkelijke snelheid.

      Wat kosten deze telefoons?

      Hieronder staan prijzen voor nieuwe, losse telefoons bij Nederlandse winkels, per opslagruimte. De controledatum staat bij elke prijs. Bedragen zijn inclusief btw en exclusief eventuele bezorgkosten; de prijzen worden niet live bijgewerkt.

      HONOR 400

      256 GB opslag · 8 GB werkgeheugen — vanaf € 289,00
      • bol (Super Tech)HONOR 400 256 GB zwartGecontroleerd 9 oktober 2026Op voorraad; 10 oktober 2026 in huis
        € 289,00
      • MediaMarkt (Maxmovil NL)HONOR 400 256 GB zwartGecontroleerd 9 oktober 2026Online op voorraad; bezorging 16–19 oktober 2026
        € 441,68

      Gemiddelde van deze 2 prijzen: € 365,34.

      512 GB opslag · 8 GB werkgeheugen — vanaf € 325,00
      • bol (Super Tech)HONOR 400 512 GB zwartGecontroleerd 9 oktober 2026Op voorraad; 10 oktober 2026 in huis
        € 325,00
      • BelsimpelHONOR 400 512 GB zilverGecontroleerd 9 oktober 2026Op voorraad; 10 oktober 2026 in huis
        € 329,00

      Gemiddelde van deze 2 prijzen: € 327,00.

      Samsung Galaxy A56 5G

      128 GB opslag — vanaf € 309,00
      • BelsimpelSamsung Galaxy A56 5G 128GB A566 DonkergrijsGecontroleerd 7 oktober 2026Op voorraad
        € 309,00
      • Mobiel.nlSamsung Galaxy A56 5G 128GB ZwartGecontroleerd 7 oktober 2026Op voorraad
        € 328,00
      256 GB opslag — vanaf € 419,00
      • Mobiel.nlSamsung Galaxy A56 5G 256GB ZwartGecontroleerd 7 oktober 2026Op voorraad
        € 419,00

      Vergelijk uitvoeringen met dezelfde opslagruimte én hetzelfde werkgeheugen. De kleur staat erbij, omdat een andere kleur meer of minder kan kosten. Een gemiddelde tonen we alleen voor vergelijkbare uitvoeringen die op dezelfde dag zijn gecontroleerd. Abonnementen, inruilkortingen, refurbished toestellen en verplichte bundels tellen niet mee. Meer over onze prijsvergelijking.

      Wat vinden gebruikers van deze telefoons?

      Hier zie je de beoordelingen van gebruikers bij verschillende winkels. De datum geeft aan wanneer we het cijfer en het aantal beoordelingen hebben gecontroleerd. Winkels kunnen reviews van verschillende kleuren en opslaguitvoeringen samenvoegen. Daarom tonen we de winkels apart, zonder gezamenlijk cijfer.

      Samsung Galaxy A56 5G

      • Belsimpel: 9,2 / 10 bij 1.219 beoordelingen. Gecontroleerd 7 oktober 2026.
      • Mobiel.nl: 9,2 / 10 bij 404 beoordelingen. Gecontroleerd 7 oktober 2026.

      Een totaalcijfer laat niet zien welk onderdeel gebruikers goed of minder goed vinden. Je kunt er bijvoorbeeld niet uit afleiden hoeveel mensen tevreden zijn over de camera.

      Bronnen bij dit artikel

      De specificaties en gebruikte praktijktests staan hieronder vermeld. We hebben de telefoons niet zelf getest. Winkelprijzen en gebruikersbeoordelingen hebben hun eigen datum bij het overzicht.

      HONOR 400: onderzoek en specificaties

      Europese documentatie, actuele ondersteuning, oorspronkelijke reviewhoofdstukken en Nederlandse winkels onderzocht; geen eigen fysieke test.

      Geraadpleegd op 9 oktober 2026.

      Samsung Galaxy A56 5G: onderzoek en specificaties

      Geraadpleegd op 8 oktober 2026.

      Specificaties en overige informatie

      De praktijktests zijn uitgevoerd door de genoemde publicaties. Hun uitkomsten gelden voor de geteste uitvoering, software en omstandigheden. Lees hoe ons advies tot stand komt.

      Artikel bijgewerkt op 11 oktober 2026. Een fout gezien? Zo geef je een correctie door.