De keuze in het kort

Welke van deze twee past bij jou?

Kies de Reno15 F voor de batterij, uitbreidbare opslag en 4K-video met de voorcamera. Kies de Phone (3a) voor de aparte zoomlens en extra rekenkracht. Houd rekening met de bredere behuizing van de Nothing.

OPPO Reno15 F 5G

Voor een grotere batterij, geheugenkaart en 4K-selfievideo in een smallere behuizing.

    Nothing Phone (3a)

    Voor meer rekenkracht, een aparte 2×-zoomlens en een groter scherm.

      Nothing heeft een echte 2×-zoomcamera

      Bij de Phone (3a) vergroot een aparte lens een onderwerp ongeveer twee keer ten opzichte van de gewone camera. Dat is nuttig voor een portret of een detail aan de andere kant van een tafel. De Reno15 F moet daarvoor een uitsnede van de hoofdcamera vergroten. Zijn kleine macrocamera heeft een andere taak en vervangt de zoomlens niet.

      Beide hebben een brede camera voor meer omgeving. De optische stabilisatie zit bij Nothing in de hoofdcamera, niet in de 2×-telecamera. Bij weinig licht helpt stilhouden daarom extra als je die zoomlens gebruikt.

      De OPPO biedt uitgebreidere video voorop

      De 50MP-voorcamera van de Reno15 F stelt automatisch scherp en filmt in 4K met dertig beelden per seconde. De 32MP-voorcamera van Nothing heeft een vaste scherpstelafstand en filmt in Full HD. Wie vaak zichzelf filmt, krijgt bij OPPO dus meer mogelijkheden. Dat bewijst niet dat elke OPPO-selfie beter is: de F-camera’s kregen in de Nederlandse review kritiek op details.

      De Nothing is groter en breder

      Het scherm van Nothing meet 6,77 inch tegenover 6,57 inch. Zijn behuizing is 77,5 mm breed en weegt 201 gram. De Reno15 F is 74,93 mm breed en weegt afhankelijk van de kleur 189 of 196 gram. De Nothing geeft meer kijkruimte, terwijl je bij OPPO minder ver met je duim hoeft te reiken.

      Dezelfde 120 Hz, verschillende rekenkracht

      Beide AMOLED-schermen kunnen maximaal 120 keer per seconde verversen. Dat helpt bij vloeiende beweging, maar de processor moet de beelden wel op tijd berekenen. De Snapdragon 7s Gen 3 van Nothing is krachtiger dan de Snapdragon 6 Gen 1. Voor zware games is dat een relevanter verschil dan het gedeelde 120Hz-getal.

      Nothing ondersteunt HDR-video; de Reno15 F niet. Bij geschikte films kan HDR meer verschil tussen donkere en heldere delen laten zien. De streamingdienst en de gekozen film moeten die weergave ook ondersteunen.

      OPPO heeft meer capaciteit en een hoger laadvermogen

      De Reno15 F heeft 6500 mAh, Nothing 5000 mAh. OPPO kan tot 80 W laden, Nothing tot 50 W. Beide verschillen pleiten voor OPPO als batterij en kort bijladen zwaar wegen. Alleen op grond van mAh is geen exact aantal extra gebruiksuren te geven: scherm, processor en gebruik bepalen mee hoe snel de batterij leeg raakt. Draadloos laden kan bij geen van beide.

      Let bij Nothing op de gekozen uitvoering

      De Reno15 F heeft 256 GB en een geheugenkaartslot. De Phone (3a) bestaat met 128 of 256 GB, zonder uitbreidbare opslag. Als je veel filmt, is de 256GB-uitvoering van Nothing de logischere vergelijking. De beveiligingsondersteuning loopt bij Nothing ongeveer tot maart 2031, bij OPPO tot januari 2032. De aankoopdatum start die termijnen niet opnieuw.

      Kies de eigenschap die je nu mist

      Van de Reno15 F naar Nothing overstappen helpt vooral bij de zoomlens en zware taken. Wie vooral een grote batterij of uitgebreide voorcamera gebruikt, levert juist eigenschappen in. Bij een nieuwe aankoop geven de bredere behuizing en de beschikbare opslagvariant vaak meer richting dan de vormgeving met lichtsignalen op de Nothing-achterkant.

      Alle specificaties naast elkaar

      In de tabel staat het erbij als een gegeven ontbreekt of een eigenschap niet van toepassing is.

      Schuif de tabel opzij om alle telefoons te zien.

      Specificaties per toestel
      EigenschapGestileerde illustratie van OPPO Reno15 F 5GOPPO Reno15 F 5GGestileerde illustratie van Nothing Phone (3a)Nothing Phone (3a)
      Ontwerp
      UitvoeringNiet-vouwbaarNiet-vouwbaar
      Hoogte158,18 mm163,52 mm
      Breedte74,93 mm77,5 mm
      Dikte8,14 mm8,35 mm
      Gewicht zonder hoes189 g201 g
      MateriaalKunststof frame; donkere achterkant van kunststof, blauwe achterkant van glasGlazen achterkant en kunststof buitenframe
      Bescherming tegen stof en waterIP68 / IP69IP64
      Batterij eenvoudig zelf te verwisselenNee; vervangen is een reparatieNee; vervangen is een reparatie
      Scherm
      Schermdiagonaal6,57 inch6,77 inch
      SchermtechniekAMOLED; 60 / 90 / 120 HzAMOLED
      Resolutie2372 × 10801080 × 2392
      Pixeldichtheid397 ppi387 ppi
      Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik120 Hz120 Hz
      Always-on displayNiet vermeld door de fabrikantJa
      HDR-schermNeeHDR10+ / HDR10 / HLG
      Maximale standaardhelderheid (fabrikant)600 nits800 nits
      Helderheid in buitenstand (fabrikant)1400 nits1300 nits
      Helderheid bij HDR (fabrikant)Niet vermeld door de fabrikantNiet vermeld door de fabrikant
      Piekhelderheid (fabrikant)Niet vermeld door de fabrikant3000 nits
      Prestaties en opslag
      ProcessorQualcomm Snapdragon 6 Gen 1Qualcomm® Snapdragon™ 7s Gen 3
      Fysiek werkgeheugen8 GB8 / 12 GB
      Opslagvarianten256 GB128 GB / 256 GB
      Opslag uitbreidbaar met geheugenkaartJaNee
      Camera
      Hoofdcamera50 MP50 MP
      Diafragma hoofdcameraf/1,8f/1,88
      Sensorformaat hoofdcameraNiet vermeld door de fabrikant1/1,57 inch
      Optische stabilisatie hoofdcameraJaJa
      UltragroothoekcameraJaJa
      Resolutie ultragroothoekcamera8 MP8 MP
      Afzonderlijke telecameraNeeJa
      Telecamera: resolutie en bereikNiet van toepassing50 MP; 2× optische vergroting; f/2,0; geen optische beeldstabilisatie
      Langste afzonderlijke telelens (t.o.v. 1×)Niet van toepassing2 ×
      Selfiecamera50 MP32 MP
      VideomogelijkhedenHoofdcamera en voorcamera: maximaal 4K met 30 beelden per secondeHoofd- en telecamera: 4K met 30 of 1080p met 60 beelden per seconde. Ultragroothoek en selfiecamera: 1080p met 30 beelden per seconde.
      Batterij en opladen
      Batterijcapaciteit6500 mAh5000 mAh
      Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel80 W50 W
      Laadtijd en gebruikte lader57% na 30 minuten met 80W-SuperVOOC; 48% met een universele Ugreen 125W-lader (Tweakers-test, 6500mAh-uitvoering)Van leeg naar 50% in circa 19 minuten; volledig laden in circa 56 minuten met 50 W (Nothing-test)
      Draadloos opladenNeeNee
      Software en verbinding
      BesturingssysteemAndroid / ColorOSAndroid / Nothing OS
      Software bij introductieAndroid 16 / ColorOS 16Android 15 / Nothing OS 3.1
      SoftwareondersteuningVijf jaar Android-updates en zes jaar beveiligingsupdates vanaf de introductie in januari 2026, dus ongeveer tot januari 2032.3 jaar Android-updates en 6 jaar beveiligingsupdates vanaf de eerste verkoopdatum.
      AansluitingUSB-CUSB-C
      USB-gegevensoverdrachtUSB 2.0USB 2.0
      SimconfiguratieTwee nanosimkaarten; geheugenkaart ondersteundTwee nanosimkaarten
      eSIMNiet vermeld door de fabrikantNee
      NFCJaJa
      Wifi56
      Bluetooth5.15.4
      5GJaJa

      Wat betekenen deze specificaties?

      Van nits en pixels tot opslag en opladen: hieronder lees je wat de begrippen betekenen en wanneer je er iets van merkt.

      Ontwerp
      Uitvoering
      Een gewone telefoon heeft één vaste behuizing. Een Fold klap je open tot een breder scherm, bijvoorbeeld voor twee apps naast elkaar. Een Flip vouw je juist dubbel om hem kleiner op te bergen.
      Hoogte (gesloten bij vouwbaar)
      De afstand van de bovenkant tot de onderkant van de telefoon. Een hoog toestel steekt verder uit je broekzak. Bij vouwtelefoons noemen we hier de hoogte als de telefoon dicht is.
      Breedte (gesloten bij vouwbaar)
      De afstand tussen de linker- en rechterrand. Dit bepaalt mede hoe ver je vingers om de telefoon moeten reiken. Een hoes maakt het toestel nog iets breder.
      Dikte (gesloten bij vouwbaar)
      Hoe dik de behuizing is. Een uitstekende camera kan extra ruimte innemen; die telt niet bij iedere fabrikant mee in de opgegeven dikte. Een vouwtelefoon meten we hier dichtgeklapt.
      Gewicht zonder hoes
      Het gewicht van de telefoon zonder hoes. Een verschil van enkele grammen merk je meestal minder dan een verschil van enkele tientallen grammen, vooral als je lang leest of videobelt.
      Materiaal
      Waarvan de behuizing is gemaakt, zoals glas, kunststof of aluminium. Het materiaal beïnvloedt het gewicht en hoe de telefoon aanvoelt. Een glazen achterkant kan breken bij een val, ook als de rand van metaal is.
      Bescherming tegen stof en water
      Een IP-code beschrijft geteste bescherming tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof: 6 betekent stofdicht. Het tweede gaat over water: 4 betreft spatwater, 7 tijdelijk onderdompelen en 8 onderdompelen volgens de voorwaarden van de fabrikant. Een 9 betreft waterstralen en vervangt een 8 niet. Bescherming kan door slijtage afnemen; de code is geen garantie tegen iedere vorm van waterschade.
      Batterij eenvoudig zelf te verwisselen
      Bij “ja” kun je de batterij zelf verwisselen zonder de telefoon als reparatie open te maken. Bij “nee” is vervanging vaak nog wel mogelijk, maar moet een reparateur bijvoorbeeld de gelijmde behuizing openen.
      Scherm
      Schermdiagonaal (binnen bij vouwbaar)
      De schermmaat wordt schuin gemeten, van de ene hoek naar de tegenoverliggende hoek. Eén inch is 2,54 centimeter. Twee schermen van dezelfde maat kunnen anders gevormd zijn; bekijk daarom ook de breedte van de telefoon.
      Buitenscherm
      Het scherm aan de buitenkant van een vouwtelefoon. Daarop kun je informatie bekijken zonder de telefoon open te klappen. Welke apps erop werken, verschilt per model.
      Schermtechniek
      Bij OLED geven de beeldpunten zelf licht. Zwarte beeldpunten kunnen uit blijven, waardoor zwart diep oogt. AMOLED is een veelgebruikte uitvoering van OLED. LTPO beschrijft de aansturing: het scherm kan heel weinig verversen wanneer het beeld stil staat. Een LCD gebruikt achtergrondverlichting.
      Resolutie
      Het aantal beeldpunten in de breedte en hoogte, bijvoorbeeld 1080 × 2400. Die kleine punten vormen samen de tekst en afbeeldingen. Meer punten kunnen meer detail tonen, maar de scherpte hangt ook af van hoe groot het scherm is.
      Pixeldichtheid
      Ppi staat voor pixels per inch: hoeveel beeldpunten in een stukje scherm van 2,54 centimeter passen. Hoe dichter de punten op elkaar zitten, hoe moeilijker je ze afzonderlijk ziet. Op een telefoonscherm ziet tekst rond 400 ppi er bij een gewone kijkafstand doorgaans al scherp uit; een hoger getal is niet voor iedereen zichtbaar beter.
      Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik
      Hoe vaak het scherm het beeld per seconde kan verversen. De eenheid is hertz, afgekort Hz. Bij 120 Hz kan dat 120 keer per seconde. Daardoor kan scrollen vloeiender ogen dan bij 60 Hz. Een game moet zelf ook genoeg nieuwe beelden maken om die extra verversingen te benutten.
      Always-on display
      De tijd of meldingen blijven zichtbaar terwijl je de telefoon niet gebruikt. Zo hoef je hem niet steeds te ontgrendelen. Sommige modellen tonen dit alleen kort na aanraken; dat vermelden we dan in de tabel.
      HDR-scherm
      HDR helpt om heldere en donkere delen van een foto of video tegelijk met meer detail te tonen, bijvoorbeeld een felle lucht boven een schaduwrijke straat. Zowel het scherm als de video en de gebruikte app moeten de betreffende HDR-weergave ondersteunen.
      Maximale standaardhelderheid (fabrikant)
      Helderheid is de hoeveelheid licht die het scherm uitstraalt. We drukken dit uit in nits: een hoger getal betekent meer licht. Deze regel gaat over de door de fabrikant opgegeven standaardhelderheid. Dat is niet altijd hetzelfde als de hoogste helderheid die buiten automatisch beschikbaar komt.
      Helderheid in buitenstand (fabrikant)
      In fel omgevingslicht kan een telefoon de schermhelderheid tijdelijk extra verhogen, zodat tekst beter zichtbaar blijft. Dit werkt vaak alleen met automatische helderheid. Ook spiegelingen en de temperatuur van de telefoon beïnvloeden wat je buiten kunt lezen.
      Helderheid bij HDR (fabrikant)
      De helderheid die de fabrikant opgeeft voor HDR-beelden. Vooral lichte delen, zoals een lamp of zon, kunnen extra fel worden. Het hele scherm is dan niet noodzakelijk zo helder.
      Piekhelderheid (fabrikant)
      De hoogste helderheid onder de testvoorwaarden van de fabrikant, vaak op een klein stukje scherm en voor korte tijd. Een piek van 3.000 nits betekent dus niet dat een hele webpagina steeds zo fel wordt. Voor gebruik buiten zijn metingen met een groter helder beeldvlak nuttiger.
      Prestaties en opslag
      Processor
      De processor voert de opdrachten van apps uit; de bijbehorende grafische chip tekent onder meer gamebeelden. Snelle chips helpen bij zware games en videobewerking. Voor berichten lezen en bellen is meestal veel minder rekenkracht nodig. Koeling en software beïnvloeden hoe snel een telefoon blijft werken.
      Fysiek werkgeheugen
      Het werkgeheugen bewaart tijdelijk de apps en gegevens die de telefoon op dat moment gebruikt. Meer werkgeheugen kan helpen om tussen meerdere zware apps te wisselen. Dit is iets anders dan opslag voor foto’s. We noemen fysiek geheugen; ruimte die met software uit de opslag wordt geleend telt niet als extra fysiek werkgeheugen.
      Opslagvarianten
      De ruimte voor apps, foto’s, video’s en bestanden. GB betekent gigabyte; TB is terabyte. Bij 256 GB heb je ongeveer tweemaal zoveel opgegeven ruimte als bij 128 GB. Android of iOS en meegeleverde apps gebruiken een deel daarvan. Kies meer ruimte als je veel filmt of grote games bewaart.
      Opslag uitbreidbaar met geheugenkaart
      Met een geheugenkaart kun je extra bestanden bewaren als de telefoon daarvoor een kaartslot heeft. Dat maakt het werkgeheugen niet groter en niet iedere app kan op de kaart staan. Soms gebruikt de geheugenkaart de plaats van een tweede simkaart.
      Camera
      Hoofdcamera
      De camera waarmee je meestal fotografeert zonder in te zoomen. MP betekent megapixel: één miljoen beeldpunten. Meer megapixels kunnen extra detail mogelijk maken, maar licht, lens en beeldverwerking bepalen mede hoe goed de foto wordt.
      Diafragma hoofdcamera
      Het diafragma is de opening waardoor licht de camera binnenkomt. Het f-getal beschrijft die opening in verhouding tot de lens. Bij een vergelijkbare lens laat f/1,8 meer licht door dan f/2,4. Het getal alleen zegt niet welke complete camera de beste foto maakt.
      Sensorformaat hoofdcamera
      De beeldsensor vangt het licht op. Een grotere sensor kan, bij vergelijkbare techniek, helpen bij weinig licht. De inch-notatie is een historische maataanduiding en geen rechtstreeks op te meten diagonaal. Binnen deze notatie is 1/1,3 inch groter dan 1/2 inch.
      Optische stabilisatie hoofdcamera
      Bij optische beeldstabilisatie beweegt een onderdeel van de camera mee om kleine trillingen van je hand te compenseren. Dat helpt bij foto’s met weinig licht en rustiger video. Het houdt een bewegend kind of huisdier niet stil.
      Ultragroothoekcamera
      Een camera die een groter deel van de omgeving vastlegt dan de hoofdcamera. Handig voor een groep mensen of een kleine kamer wanneer je niet verder achteruit kunt.
      Resolutie ultragroothoekcamera
      Het aantal megapixels van de ultragroothoekcamera. Dat zegt hoeveel beeldpunten de sensor heeft. Voor de kwaliteit telt ook of details aan de randen scherp blijven en hoe de camera bij weinig licht presteert.
      Afzonderlijke telecamera
      Een aparte camera waarmee onderwerpen verder weg groter in beeld komen. Dat kan meer detail opleveren dan alleen een stukje van de hoofdfoto uitvergroten. Het bereik en de kwaliteit verschillen per telecamera.
      Telecamera: resolutie en bereik
      Hier staan de afzonderlijke telecamera’s en hun vergroting. Sommige telefoons hebben er twee, bijvoorbeeld voor 3× en 5×. Meerdere camera’s betekenen niet dat alle tussenliggende zoomstanden volledig optisch zijn.
      Langste afzonderlijke telelens (t.o.v. 1×)
      De vergroting ten opzichte van de gewone 1× camera. Met een 5× telelens komt een onderwerp sterker vergroot in beeld dan met een 2× lens. Een hoog digitaal zoomgetal betekent dat de telefoon verder uitsnijdt en rekent; het is geen extra lens.
      Selfiecamera
      De camera aan de voorkant gebruik je voor selfies en videobellen. Naast het aantal megapixels zijn de beeldhoek en scherpstelling nuttig: een brede beeldhoek helpt bij groepen, autofocus stelt opnieuw scherp als je afstand verandert.
      Videomogelijkheden
      4K en 1080p beschrijven hoeveel detail een video kan bevatten. Beelden per seconde, ook fps genoemd, beschrijven hoe vaak een nieuw videobeeld wordt opgenomen. 60 beelden per seconde kunnen beweging vloeiender tonen dan 30. Niet iedere camera ondersteunt dezelfde standen; 4K-bestanden nemen ook meer ruimte in.
      Batterij en opladen
      Batterijcapaciteit
      De batterijcapaciteit wordt uitgedrukt in milliampère-uur, afgekort mAh. Bij vergelijkbare batterijen betekent meer mAh een grotere voorraad elektrische lading. Hoe lang je daarmee doet, hangt ook af van het verbruik van scherm, processor en apps. Een grotere batterij betekent daarom niet automatisch een langere gebruiksduur.
      Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel
      Watt, afgekort W, geeft het laadvermogen aan. Meer vermogen kan helpen om sneller te laden, maar de telefoon gebruikt dat maximum niet de hele laadbeurt. Ook de lader, kabel, temperatuur en grootte van de batterij tellen mee. Kijk voor de wachttijd naar een gemeten laadtijd.
      Laadtijd en gebruikte lader
      Hoe lang het opladen duurde en tot welk percentage. Een tijd tot 50% is niet de helft van de tijd tot helemaal vol: de laatste procenten gaan doorgaans langzamer. De gebruikte lader en de herkomst van de meting staan erbij.
      Video afspelen (Apple-test; geen algemene accuduur)
      Apple meet hoeveel uur de telefoon een video kan afspelen onder zijn testvoorwaarden. Dit is geen voorspelling voor een dag met navigatie, foto’s en bellen. Vergelijk dit cijfer alleen met dezelfde soort Apple-test.
      Draadloos opladen
      Je laadt op door de telefoon op een geschikte laadmat of houder te leggen. Je hoeft dan geen kabel in de telefoon te steken; de lader zelf heeft wel stroom nodig. Een dikke of ongeschikte hoes kan het laden belemmeren.
      Maximaal draadloos laadvermogen
      Het hoogste draadloze laadvermogen dat met geschikte accessoires mogelijk is. Daarvoor is vaak een specifieke laadmat en voeding nodig. Een gewone draadloze lader kan langzamer laden.
      Draadloze laadstandaard
      Qi is een standaard voor draadloos laden. Qi2 gebruikt onder meer magnetische uitlijning, zodat telefoon en lader goed op elkaar liggen. MagSafe is Apples magnetische systeem; Pixelsnap is Googles naam voor zijn magnetische accessoires. Het laadvermogen blijft afhankelijk van telefoon én lader.
      Software en verbinding
      Besturingssysteem
      Het besturingssysteem regelt de bediening en voert apps uit. iPhones gebruiken iOS; de meeste andere smartphones Android. Merken voegen bij Android hun eigen uiterlijk en functies toe, bijvoorbeeld Samsung One UI of Nothing OS.
      Software bij introductie
      De software waarmee het model oorspronkelijk werd uitgebracht. Een toestel dat je nu koopt kan na het installeren van updates een nieuwere versie hebben. Dit veld beschrijft dus niet automatisch de huidige software.
      Softwareondersteuning
      Android- of iOS-updates kunnen nieuwe functies brengen. Beveiligingsupdates verhelpen kwetsbaarheden. Een toegezegde periode begint doorgaans bij de introductie van het model en niet wanneer jij het koopt. Een genoemde einddatum maakt duidelijk hoeveel ondersteuning nog resteert.
      Aansluiting
      De aansluiting voor opladen en bijvoorbeeld een kabel naar je computer. USB-C beschrijft de vorm van de stekker, niet de snelheid. Twee telefoons met USB-C kunnen dus heel verschillend snel bestanden overzetten.
      USB-gegevensoverdracht
      De USB-versie geeft aan welke gegevensoverdracht mogelijk is. USB 3 kan grote bestanden sneller overzetten dan USB 2 als de telefoon, kabel en computer die snelheid ondersteunen. Beeld naar een extern scherm sturen is een aparte functie en volgt niet automatisch uit de USB-versie.
      Simconfiguratie
      Welke simkaarten je kunt gebruiken. Een nanosim is het kleine fysieke kaartje; een eSIM activeer je digitaal. Twee simkaarten zijn handig voor bijvoorbeeld werk en privé. Dat betekent niet automatisch dat je op beide tegelijk kunt bellen.
      eSIM
      Een digitale simkaart die je in de telefoon activeert, vaak met een QR-code. Je hebt dan geen plastic kaartje nodig. Zowel de telefoon als je aanbieder moeten eSIM ondersteunen.
      NFC
      Een draadloze verbinding voor heel korte afstand. Hiermee kun je bijvoorbeeld contactloos betalen door de telefoon bij een betaalterminal te houden. Voor betalen heb je ook een ondersteunde betaalapp en bank nodig.
      Wifi
      De draadloze verbinding met bijvoorbeeld je router thuis. Nieuwere wifi-versies kunnen sneller werken of meer apparaten tegelijk ondersteunen. Je router en omgeving bepalen mede wat je daarvan merkt. Wifi 6E voegt onder meer de 6GHz-band toe; die is niet met iedere router beschikbaar.
      Bluetooth
      De draadloze verbinding met apparaten dichtbij, zoals oordopjes, een horloge of een autosysteem. Een nieuwere versie maakt niet automatisch iedere functie beschikbaar: telefoon en accessoire moeten die allebei ondersteunen.
      5G
      5G is een generatie van mobiele netwerken waarmee je buiten wifi kunt internetten. Het kan hogere snelheden bieden dan 4G, maar dekking, drukte en je locatie bepalen de werkelijke snelheid.

      Wat kosten deze telefoons?

      Hieronder staan prijzen voor nieuwe, losse telefoons bij Nederlandse winkels, per opslagruimte. De controledatum staat bij elke prijs. Bedragen zijn inclusief btw en exclusief eventuele bezorgkosten; de prijzen worden niet live bijgewerkt.

      OPPO Reno15 F 5G

      256 GB opslag · 8 GB werkgeheugen — vanaf € 309,00
      • bolVerkoop door MaxBlOPPO Reno15 F 5G 256 GB zwartGecontroleerd 11 oktober 2026Levering uiterlijk 22 oktober bij controle
        € 309,00
      • MediaMarktVerkoop door Maxmovil NLOPPO Reno15 F 5G 256 GB blauwGecontroleerd 11 oktober 2026Levering 19–21 oktober bij controle
        € 353,56
      • BelsimpelOPPO Reno15 F 5G 256 GB donkerblauwGecontroleerd 11 oktober 2026Op voorraad
        € 375,00

      Gemiddelde van deze 3 prijzen: € 345,85.

      Nothing Phone (3a)

      256 GB opslag — vanaf € 398,00
      • bolNothing Phone (3a) 256 GB BlauwGecontroleerd 8 oktober 2026Op voorraad; verkoop en verzending door bol
        € 398,00

      Vergelijk uitvoeringen met dezelfde opslagruimte én hetzelfde werkgeheugen. De kleur staat erbij, omdat een andere kleur meer of minder kan kosten. Een gemiddelde tonen we alleen voor vergelijkbare uitvoeringen die op dezelfde dag zijn gecontroleerd. Abonnementen, inruilkortingen, refurbished toestellen en verplichte bundels tellen niet mee. Meer over onze prijsvergelijking.

      Wat vinden gebruikers van deze telefoons?

      Hier zie je de beoordelingen van gebruikers bij verschillende winkels. De datum geeft aan wanneer we het cijfer en het aantal beoordelingen hebben gecontroleerd. Winkels kunnen reviews van verschillende kleuren en opslaguitvoeringen samenvoegen. Daarom tonen we de winkels apart, zonder gezamenlijk cijfer.

      OPPO Reno15 F 5G

      • Belsimpel: 9,3 / 10 bij 33 beoordelingen. Gecontroleerd 11 oktober 2026.
      • bol: 5 / 5 bij 2 beoordelingen. Gecontroleerd 11 oktober 2026.

      Nothing Phone (3a)

      • Belsimpel: 9,2 / 10 bij 112 beoordelingen. Gecontroleerd 8 oktober 2026.

      Een totaalcijfer laat niet zien welk onderdeel gebruikers goed of minder goed vinden. Je kunt er bijvoorbeeld niet uit afleiden hoeveel mensen tevreden zijn over de camera.

      Bronnen bij dit artikel

      De specificaties en gebruikte praktijktests staan hieronder vermeld. We hebben de telefoons niet zelf getest. Winkelprijzen en gebruikersbeoordelingen hebben hun eigen datum bij het overzicht.

      OPPO Reno15 F 5G: onderzoek en specificaties

      Nederlandse primaire specificaties, oorspronkelijke reviews en regionale verschillen onderzocht. Geen eigen fysieke test.

      Geraadpleegd op 11 oktober 2026.

      Nothing Phone (3a): onderzoek en specificaties

      Europese Notebookcheck-review, Britse Tech Advisor-gebruikstest, oorspronkelijke GSMArena-camera-uitleg en Nederlandse specificaties. Regioafhankelijke eSIM-ondersteuning apart gecontroleerd.

      Geraadpleegd op 8 oktober 2026.

      Specificaties en overige informatie

      De praktijktests zijn uitgevoerd door de genoemde publicaties. Hun uitkomsten gelden voor de geteste uitvoering, software en omstandigheden. Lees hoe ons advies tot stand komt.

      Artikel bijgewerkt op 11 oktober 2026. Een fout gezien? Zo geef je een correctie door.