De keuze in het kort

Welke van deze twee past bij jou?

Kies de SE als de thuisknop met Touch ID voor jou doorslaggevend is. De mini geeft meer scherm, een extra brede camera en betere mogelijkheden voor foto’s in het donker in een nog kleinere behuizing. Voor iemand die alleen een goedkope nieuwe iPhone zoekt, zijn de beperkte voorraad en huidige prijzen van beide belangrijke bezwaren.

iPhone SE (2022)

Voor wie de thuisknop en vingerafdrukherkenning wil blijven gebruiken. Het scherm en de camera’s zijn eenvoudiger.

    iPhone 13 mini

    Voor meer scherm en cameramogelijkheden in een kleinere telefoon, als je hem al hebt of beschikbaarheid apart controleert.

      De thuisknop bepaalt hoe je de telefoon gebruikt

      Op de SE ontgrendel je met een vinger op de knop onder het scherm. Je gebruikt die knop ook om terug naar het beginscherm te gaan. De mini heeft Face ID, dat je gezicht herkent, en gebruikt veegbewegingen voor de bediening. Wie bewust de knop wil blijven gebruiken, krijgt die op de mini niet terug.

      De mini is 64,2 mm breed, de SE 67,3 mm. Het gewicht is 140 tegenover 144 gram. Toch is het mini-scherm 5,4 inch en dat van de SE maar 4,7 inch. Bij grote letters of een toetsenbord heeft de mini daardoor meer bruikbare beeldruimte in een kleinere telefoon.

      OLED maakt vooral donkere beelden anders

      De mini heeft een OLED-scherm. Donkere beeldpunten kunnen daar helemaal uitgaan, zodat zwart ook echt donker blijft. Het lcd-scherm van de SE gebruikt verlichting achter het hele beeld. Vooral bij films en donkere achtergronden is dat verschil zichtbaar.

      Beide verversen zestig keer per seconde. De mini is dus geen overstap naar 120Hz-bediening. Hij kan wel HDR-beelden met een groter verschil tussen lichte en donkere delen tonen; de SE zet zulke video’s om naar wat zijn lcd-scherm kan weergeven.

      De mini geeft meer mogelijkheden dan alleen een extra lens

      Beide hebben een gewone camera van 12 megapixel met optische stabilisatie. De mini voegt een brede camera toe, zodat bijvoorbeeld meer mensen in een kleine kamer in beeld passen. De SE heeft die camerastand niet. Ook een nachtmodus ontbreekt op de SE. De mini kan bij stilstaande donkere scènes langer licht verzamelen, al voorkomt dat geen bewegingsonscherpte bij spelende kinderen.

      Achterop filmen beide tot 4K met zestig beelden per seconde. Voorop is het verschil groter: de mini ondersteunt ook 4K, terwijl de SE bij 1080p met dertig beelden per seconde blijft. Voor jezelf filmen geeft de mini dus meer detail en vloeiendere beweging. Een aparte zoomcamera hebben ze allebei niet.

      De mini heeft meer batterijcapaciteit

      De mini heeft 2438 mAh, de SE 2018 mAh. In de oorspronkelijke GSMArena-wifitest hield de mini 13 uur en 12 minuten vol, de SE 12 uur en 50 minuten. Het capaciteitsverschil werd bij voortdurend websites openen dus geen enorm tijdsverschil. Een andere taak kan anders uitpakken.

      Beide laden via Lightning en kunnen op een draadloze laadmat. De mini heeft bovendien MagSafe met magneten en maximaal 12 W. De SE blijft bij Qi tot 7,5 W. Bij oudere exemplaren bepaalt batterijslijtage mede hoe vaak je moet opladen; de oorspronkelijke tests zijn met nieuwe toestellen uitgevoerd.

      Koop ze om een concrete voorkeur, niet alleen om hun leeftijd

      Beide kunnen iOS 27 draaien en hebben dezelfde A15-processorfamilie, maar geen Apple Intelligence. De SE begint bij 64 GB opslag; de mini bij 128 GB. Voor veel foto’s en video’s is 64 GB snel beperkend, en een geheugenkaart past niet.

      Op 9 oktober 2026 was de mini bij de gecontroleerde winkels niet meer nieuw leverbaar. Belsimpel vroeg € 586 voor de SE met 128 GB. Daarmee is de SE geen vanzelfsprekende goedkope instapper. Heb je een van beide al en werkt hij goed, dan kan houden of de batterij laten vervangen aantrekkelijker zijn dan een andere oude iPhone kopen.

      Alle specificaties naast elkaar

      In de tabel staat het erbij als een gegeven ontbreekt of een eigenschap niet van toepassing is.

      Schuif de tabel opzij om alle telefoons te zien.

      Specificaties per toestel
      EigenschapGestileerde illustratie van iPhone SE (2022)iPhone SE (2022)Gestileerde illustratie van iPhone 13 miniiPhone 13 mini
      Ontwerp
      UitvoeringNiet-vouwbaarNiet-vouwbaar
      Hoogte138,4 mm131,5 mm
      Breedte67,3 mm64,2 mm
      Dikte7,3 mm7,65 mm
      Gewicht zonder hoes144 g140 g
      MateriaalAluminium frame en glazen achterkantAluminium frame en glazen achterkant
      Bescherming tegen stof en waterIP67IP68
      Batterij eenvoudig zelf te verwisselenNee; vervangen is een reparatieNee; vervangen is een reparatie
      Scherm
      Schermdiagonaal4,7 inch5,4 inch
      SchermtechniekIPS-lcdOLED
      Resolutie1334 × 7502340 × 1080
      Pixeldichtheid326 ppi476 ppi
      Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik60 Hz60 Hz
      Always-on displayNeeNee
      HDR-schermNeeHDR10, Dolby Vision en HLG
      Maximale standaardhelderheid (fabrikant)625 nits800 nits
      Helderheid in buitenstand (fabrikant)Niet vermeld door de fabrikantNiet vermeld door de fabrikant
      Helderheid bij HDR (fabrikant)Niet van toepassing1200 nits
      Piekhelderheid (fabrikant)Niet van toepassing1200 nits
      Prestaties en opslag
      ProcessorA15 Bionic (4 grafische kernen)A15 Bionic (4 grafische kernen)
      Fysiek werkgeheugen4 GB4 GB
      Opslagvarianten64 GB / 128 GB / 256 GB128 GB / 256 GB / 512 GB
      Opslag uitbreidbaar met geheugenkaartNeeNee
      Camera
      Hoofdcamera12 MP12 MP
      Diafragma hoofdcameraf/1,8f/1,6
      Sensorformaat hoofdcameraNiet vermeld door de fabrikant1/1,9 inch
      Optische stabilisatie hoofdcameraJaJa
      UltragroothoekcameraNeeJa
      Resolutie ultragroothoekcameraNiet van toepassing12 MP
      Afzonderlijke telecameraNeeNee
      Selfiecamera7 MP12 MP
      VideomogelijkhedenHoofdcamera: 4K met maximaal 60 beelden per seconde; selfiecamera: 1080p met 30Camera’s voor en achter: 4K met maximaal 60 beelden per seconde
      Batterij en opladen
      Batterijcapaciteit2018 mAh2438 mAh
      Maximaal bedraad laadvermogen van het toestelNiet vermeld door de fabrikantNiet vermeld door de fabrikant
      Laadtijd en gebruikte laderVolgens Apple ongeveer 50% in 30 minuten met een USB-C-adapter van 20 W of meer; adapter apart verkrijgbaarVolgens Apple ongeveer 50% in 30 minuten met een USB-C-adapter van 20 W of meer; adapter apart verkrijgbaar
      Video afspelen (Apple-test; geen algemene accuduur)15 uur17 uur
      Draadloos opladenJaJa
      Maximaal draadloos laadvermogen7,5 W12 W
      Draadloze laadstandaardQi; geen MagSafeMagSafe / Qi2 / Qi
      Software en verbinding
      BesturingssysteemiOSiOS
      Software bij introductieiOS 15.4iOS 15
      SoftwareondersteuningGeschikt voor iOS 27. Apple publiceert voor dit model geen vaste einddatum voor toekomstige updates.Geschikt voor iOS 27. Apple publiceert voor dit model geen vaste einddatum voor toekomstige updates.
      AansluitingLightningLightning
      USB-gegevensoverdrachtUSB 2.0USB 2.0
      SimconfiguratieNanosim + eSIMNanosim + eSIM / dual eSIM
      eSIMJaJa
      NFCJaJa
      Wifi66
      Bluetooth5.05.0
      5GJaJa

      Wat betekenen deze specificaties?

      Van nits en pixels tot opslag en opladen: hieronder lees je wat de begrippen betekenen en wanneer je er iets van merkt.

      Ontwerp
      Uitvoering
      Een gewone telefoon heeft één vaste behuizing. Een Fold klap je open tot een breder scherm, bijvoorbeeld voor twee apps naast elkaar. Een Flip vouw je juist dubbel om hem kleiner op te bergen.
      Hoogte (gesloten bij vouwbaar)
      De afstand van de bovenkant tot de onderkant van de telefoon. Een hoog toestel steekt verder uit je broekzak. Bij vouwtelefoons noemen we hier de hoogte als de telefoon dicht is.
      Breedte (gesloten bij vouwbaar)
      De afstand tussen de linker- en rechterrand. Dit bepaalt mede hoe ver je vingers om de telefoon moeten reiken. Een hoes maakt het toestel nog iets breder.
      Dikte (gesloten bij vouwbaar)
      Hoe dik de behuizing is. Een uitstekende camera kan extra ruimte innemen; die telt niet bij iedere fabrikant mee in de opgegeven dikte. Een vouwtelefoon meten we hier dichtgeklapt.
      Gewicht zonder hoes
      Het gewicht van de telefoon zonder hoes. Een verschil van enkele grammen merk je meestal minder dan een verschil van enkele tientallen grammen, vooral als je lang leest of videobelt.
      Materiaal
      Waarvan de behuizing is gemaakt, zoals glas, kunststof of aluminium. Het materiaal beïnvloedt het gewicht en hoe de telefoon aanvoelt. Een glazen achterkant kan breken bij een val, ook als de rand van metaal is.
      Bescherming tegen stof en water
      Een IP-code beschrijft geteste bescherming tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof: 6 betekent stofdicht. Het tweede gaat over water: 4 betreft spatwater, 7 tijdelijk onderdompelen en 8 onderdompelen volgens de voorwaarden van de fabrikant. Een 9 betreft waterstralen en vervangt een 8 niet. Bescherming kan door slijtage afnemen; de code is geen garantie tegen iedere vorm van waterschade.
      Batterij eenvoudig zelf te verwisselen
      Bij “ja” kun je de batterij zelf verwisselen zonder de telefoon als reparatie open te maken. Bij “nee” is vervanging vaak nog wel mogelijk, maar moet een reparateur bijvoorbeeld de gelijmde behuizing openen.
      Scherm
      Schermdiagonaal (binnen bij vouwbaar)
      De schermmaat wordt schuin gemeten, van de ene hoek naar de tegenoverliggende hoek. Eén inch is 2,54 centimeter. Twee schermen van dezelfde maat kunnen anders gevormd zijn; bekijk daarom ook de breedte van de telefoon.
      Buitenscherm
      Het scherm aan de buitenkant van een vouwtelefoon. Daarop kun je informatie bekijken zonder de telefoon open te klappen. Welke apps erop werken, verschilt per model.
      Schermtechniek
      Bij OLED geven de beeldpunten zelf licht. Zwarte beeldpunten kunnen uit blijven, waardoor zwart diep oogt. AMOLED is een veelgebruikte uitvoering van OLED. LTPO beschrijft de aansturing: het scherm kan heel weinig verversen wanneer het beeld stil staat. Een LCD gebruikt achtergrondverlichting.
      Resolutie
      Het aantal beeldpunten in de breedte en hoogte, bijvoorbeeld 1080 × 2400. Die kleine punten vormen samen de tekst en afbeeldingen. Meer punten kunnen meer detail tonen, maar de scherpte hangt ook af van hoe groot het scherm is.
      Pixeldichtheid
      Ppi staat voor pixels per inch: hoeveel beeldpunten in een stukje scherm van 2,54 centimeter passen. Hoe dichter de punten op elkaar zitten, hoe moeilijker je ze afzonderlijk ziet. Op een telefoonscherm ziet tekst rond 400 ppi er bij een gewone kijkafstand doorgaans al scherp uit; een hoger getal is niet voor iedereen zichtbaar beter.
      Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik
      Hoe vaak het scherm het beeld per seconde kan verversen. De eenheid is hertz, afgekort Hz. Bij 120 Hz kan dat 120 keer per seconde. Daardoor kan scrollen vloeiender ogen dan bij 60 Hz. Een game moet zelf ook genoeg nieuwe beelden maken om die extra verversingen te benutten.
      Always-on display
      De tijd of meldingen blijven zichtbaar terwijl je de telefoon niet gebruikt. Zo hoef je hem niet steeds te ontgrendelen. Sommige modellen tonen dit alleen kort na aanraken; dat vermelden we dan in de tabel.
      HDR-scherm
      HDR helpt om heldere en donkere delen van een foto of video tegelijk met meer detail te tonen, bijvoorbeeld een felle lucht boven een schaduwrijke straat. Zowel het scherm als de video en de gebruikte app moeten de betreffende HDR-weergave ondersteunen.
      Maximale standaardhelderheid (fabrikant)
      Helderheid is de hoeveelheid licht die het scherm uitstraalt. We drukken dit uit in nits: een hoger getal betekent meer licht. Deze regel gaat over de door de fabrikant opgegeven standaardhelderheid. Dat is niet altijd hetzelfde als de hoogste helderheid die buiten automatisch beschikbaar komt.
      Helderheid in buitenstand (fabrikant)
      In fel omgevingslicht kan een telefoon de schermhelderheid tijdelijk extra verhogen, zodat tekst beter zichtbaar blijft. Dit werkt vaak alleen met automatische helderheid. Ook spiegelingen en de temperatuur van de telefoon beïnvloeden wat je buiten kunt lezen.
      Helderheid bij HDR (fabrikant)
      De helderheid die de fabrikant opgeeft voor HDR-beelden. Vooral lichte delen, zoals een lamp of zon, kunnen extra fel worden. Het hele scherm is dan niet noodzakelijk zo helder.
      Piekhelderheid (fabrikant)
      De hoogste helderheid onder de testvoorwaarden van de fabrikant, vaak op een klein stukje scherm en voor korte tijd. Een piek van 3.000 nits betekent dus niet dat een hele webpagina steeds zo fel wordt. Voor gebruik buiten zijn metingen met een groter helder beeldvlak nuttiger.
      Prestaties en opslag
      Processor
      De processor voert de opdrachten van apps uit; de bijbehorende grafische chip tekent onder meer gamebeelden. Snelle chips helpen bij zware games en videobewerking. Voor berichten lezen en bellen is meestal veel minder rekenkracht nodig. Koeling en software beïnvloeden hoe snel een telefoon blijft werken.
      Fysiek werkgeheugen
      Het werkgeheugen bewaart tijdelijk de apps en gegevens die de telefoon op dat moment gebruikt. Meer werkgeheugen kan helpen om tussen meerdere zware apps te wisselen. Dit is iets anders dan opslag voor foto’s. We noemen fysiek geheugen; ruimte die met software uit de opslag wordt geleend telt niet als extra fysiek werkgeheugen.
      Opslagvarianten
      De ruimte voor apps, foto’s, video’s en bestanden. GB betekent gigabyte; TB is terabyte. Bij 256 GB heb je ongeveer tweemaal zoveel opgegeven ruimte als bij 128 GB. Android of iOS en meegeleverde apps gebruiken een deel daarvan. Kies meer ruimte als je veel filmt of grote games bewaart.
      Opslag uitbreidbaar met geheugenkaart
      Met een geheugenkaart kun je extra bestanden bewaren als de telefoon daarvoor een kaartslot heeft. Dat maakt het werkgeheugen niet groter en niet iedere app kan op de kaart staan. Soms gebruikt de geheugenkaart de plaats van een tweede simkaart.
      Camera
      Hoofdcamera
      De camera waarmee je meestal fotografeert zonder in te zoomen. MP betekent megapixel: één miljoen beeldpunten. Meer megapixels kunnen extra detail mogelijk maken, maar licht, lens en beeldverwerking bepalen mede hoe goed de foto wordt.
      Diafragma hoofdcamera
      Het diafragma is de opening waardoor licht de camera binnenkomt. Het f-getal beschrijft die opening in verhouding tot de lens. Bij een vergelijkbare lens laat f/1,8 meer licht door dan f/2,4. Het getal alleen zegt niet welke complete camera de beste foto maakt.
      Sensorformaat hoofdcamera
      De beeldsensor vangt het licht op. Een grotere sensor kan, bij vergelijkbare techniek, helpen bij weinig licht. De inch-notatie is een historische maataanduiding en geen rechtstreeks op te meten diagonaal. Binnen deze notatie is 1/1,3 inch groter dan 1/2 inch.
      Optische stabilisatie hoofdcamera
      Bij optische beeldstabilisatie beweegt een onderdeel van de camera mee om kleine trillingen van je hand te compenseren. Dat helpt bij foto’s met weinig licht en rustiger video. Het houdt een bewegend kind of huisdier niet stil.
      Ultragroothoekcamera
      Een camera die een groter deel van de omgeving vastlegt dan de hoofdcamera. Handig voor een groep mensen of een kleine kamer wanneer je niet verder achteruit kunt.
      Resolutie ultragroothoekcamera
      Het aantal megapixels van de ultragroothoekcamera. Dat zegt hoeveel beeldpunten de sensor heeft. Voor de kwaliteit telt ook of details aan de randen scherp blijven en hoe de camera bij weinig licht presteert.
      Afzonderlijke telecamera
      Een aparte camera waarmee onderwerpen verder weg groter in beeld komen. Dat kan meer detail opleveren dan alleen een stukje van de hoofdfoto uitvergroten. Het bereik en de kwaliteit verschillen per telecamera.
      Telecamera: resolutie en bereik
      Hier staan de afzonderlijke telecamera’s en hun vergroting. Sommige telefoons hebben er twee, bijvoorbeeld voor 3× en 5×. Meerdere camera’s betekenen niet dat alle tussenliggende zoomstanden volledig optisch zijn.
      Langste afzonderlijke telelens (t.o.v. 1×)
      De vergroting ten opzichte van de gewone 1× camera. Met een 5× telelens komt een onderwerp sterker vergroot in beeld dan met een 2× lens. Een hoog digitaal zoomgetal betekent dat de telefoon verder uitsnijdt en rekent; het is geen extra lens.
      Selfiecamera
      De camera aan de voorkant gebruik je voor selfies en videobellen. Naast het aantal megapixels zijn de beeldhoek en scherpstelling nuttig: een brede beeldhoek helpt bij groepen, autofocus stelt opnieuw scherp als je afstand verandert.
      Videomogelijkheden
      4K en 1080p beschrijven hoeveel detail een video kan bevatten. Beelden per seconde, ook fps genoemd, beschrijven hoe vaak een nieuw videobeeld wordt opgenomen. 60 beelden per seconde kunnen beweging vloeiender tonen dan 30. Niet iedere camera ondersteunt dezelfde standen; 4K-bestanden nemen ook meer ruimte in.
      Batterij en opladen
      Batterijcapaciteit
      De batterijcapaciteit wordt uitgedrukt in milliampère-uur, afgekort mAh. Bij vergelijkbare batterijen betekent meer mAh een grotere voorraad elektrische lading. Hoe lang je daarmee doet, hangt ook af van het verbruik van scherm, processor en apps. Een grotere batterij betekent daarom niet automatisch een langere gebruiksduur.
      Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel
      Watt, afgekort W, geeft het laadvermogen aan. Meer vermogen kan helpen om sneller te laden, maar de telefoon gebruikt dat maximum niet de hele laadbeurt. Ook de lader, kabel, temperatuur en grootte van de batterij tellen mee. Kijk voor de wachttijd naar een gemeten laadtijd.
      Laadtijd en gebruikte lader
      Hoe lang het opladen duurde en tot welk percentage. Een tijd tot 50% is niet de helft van de tijd tot helemaal vol: de laatste procenten gaan doorgaans langzamer. De gebruikte lader en de herkomst van de meting staan erbij.
      Video afspelen (Apple-test; geen algemene accuduur)
      Apple meet hoeveel uur de telefoon een video kan afspelen onder zijn testvoorwaarden. Dit is geen voorspelling voor een dag met navigatie, foto’s en bellen. Vergelijk dit cijfer alleen met dezelfde soort Apple-test.
      Draadloos opladen
      Je laadt op door de telefoon op een geschikte laadmat of houder te leggen. Je hoeft dan geen kabel in de telefoon te steken; de lader zelf heeft wel stroom nodig. Een dikke of ongeschikte hoes kan het laden belemmeren.
      Maximaal draadloos laadvermogen
      Het hoogste draadloze laadvermogen dat met geschikte accessoires mogelijk is. Daarvoor is vaak een specifieke laadmat en voeding nodig. Een gewone draadloze lader kan langzamer laden.
      Draadloze laadstandaard
      Qi is een standaard voor draadloos laden. Qi2 gebruikt onder meer magnetische uitlijning, zodat telefoon en lader goed op elkaar liggen. MagSafe is Apples magnetische systeem; Pixelsnap is Googles naam voor zijn magnetische accessoires. Het laadvermogen blijft afhankelijk van telefoon én lader.
      Software en verbinding
      Besturingssysteem
      Het besturingssysteem regelt de bediening en voert apps uit. iPhones gebruiken iOS; de meeste andere smartphones Android. Merken voegen bij Android hun eigen uiterlijk en functies toe, bijvoorbeeld Samsung One UI of Nothing OS.
      Software bij introductie
      De software waarmee het model oorspronkelijk werd uitgebracht. Een toestel dat je nu koopt kan na het installeren van updates een nieuwere versie hebben. Dit veld beschrijft dus niet automatisch de huidige software.
      Softwareondersteuning
      Android- of iOS-updates kunnen nieuwe functies brengen. Beveiligingsupdates verhelpen kwetsbaarheden. Een toegezegde periode begint doorgaans bij de introductie van het model en niet wanneer jij het koopt. Een genoemde einddatum maakt duidelijk hoeveel ondersteuning nog resteert.
      Aansluiting
      De aansluiting voor opladen en bijvoorbeeld een kabel naar je computer. USB-C beschrijft de vorm van de stekker, niet de snelheid. Twee telefoons met USB-C kunnen dus heel verschillend snel bestanden overzetten.
      USB-gegevensoverdracht
      De USB-versie geeft aan welke gegevensoverdracht mogelijk is. USB 3 kan grote bestanden sneller overzetten dan USB 2 als de telefoon, kabel en computer die snelheid ondersteunen. Beeld naar een extern scherm sturen is een aparte functie en volgt niet automatisch uit de USB-versie.
      Simconfiguratie
      Welke simkaarten je kunt gebruiken. Een nanosim is het kleine fysieke kaartje; een eSIM activeer je digitaal. Twee simkaarten zijn handig voor bijvoorbeeld werk en privé. Dat betekent niet automatisch dat je op beide tegelijk kunt bellen.
      eSIM
      Een digitale simkaart die je in de telefoon activeert, vaak met een QR-code. Je hebt dan geen plastic kaartje nodig. Zowel de telefoon als je aanbieder moeten eSIM ondersteunen.
      NFC
      Een draadloze verbinding voor heel korte afstand. Hiermee kun je bijvoorbeeld contactloos betalen door de telefoon bij een betaalterminal te houden. Voor betalen heb je ook een ondersteunde betaalapp en bank nodig.
      Wifi
      De draadloze verbinding met bijvoorbeeld je router thuis. Nieuwere wifi-versies kunnen sneller werken of meer apparaten tegelijk ondersteunen. Je router en omgeving bepalen mede wat je daarvan merkt. Wifi 6E voegt onder meer de 6GHz-band toe; die is niet met iedere router beschikbaar.
      Bluetooth
      De draadloze verbinding met apparaten dichtbij, zoals oordopjes, een horloge of een autosysteem. Een nieuwere versie maakt niet automatisch iedere functie beschikbaar: telefoon en accessoire moeten die allebei ondersteunen.
      5G
      5G is een generatie van mobiele netwerken waarmee je buiten wifi kunt internetten. Het kan hogere snelheden bieden dan 4G, maar dekking, drukte en je locatie bepalen de werkelijke snelheid.

      Wat kosten deze telefoons?

      Hieronder staan prijzen voor nieuwe, losse telefoons bij Nederlandse winkels, per opslagruimte. De controledatum staat bij elke prijs. Bedragen zijn inclusief btw en exclusief eventuele bezorgkosten; de prijzen worden niet live bijgewerkt.

      iPhone SE (2022)

      64 GB opslag · 4 GB werkgeheugen — vanaf € 626,00
      • BelsimpeliPhone SE (2022) 64 GB, zwartGecontroleerd 9 oktober 2026Op voorraad; volgende dag geleverd bij controle
        € 626,00
      128 GB opslag · 4 GB werkgeheugen — vanaf € 586,00
      • BelsimpeliPhone SE (2022) 128 GB, zwartGecontroleerd 9 oktober 2026Op voorraad; volgende dag geleverd bij controle
        € 586,00

      iPhone 13 mini

      Op 9 oktober 2026 was de iPhone 13 mini niet nieuw leverbaar bij de gecontroleerde uitvoeringen van Belsimpel, Mobiel.nl en bol. Daarom staat er voor deze winkels geen prijs. Refurbished toestellen tellen in dit overzicht niet mee.

      Vergelijk uitvoeringen met dezelfde opslagruimte én hetzelfde werkgeheugen. De kleur staat erbij, omdat een andere kleur meer of minder kan kosten. Een gemiddelde tonen we alleen voor vergelijkbare uitvoeringen die op dezelfde dag zijn gecontroleerd. Abonnementen, inruilkortingen, refurbished toestellen en verplichte bundels tellen niet mee. Meer over onze prijsvergelijking.

      Bronnen bij dit artikel

      De specificaties en gebruikte praktijktests staan hieronder vermeld. We hebben de telefoons niet zelf getest. Winkelprijzen en gebruikersbeoordelingen hebben hun eigen datum bij het overzicht.

      iPhone SE (2022): onderzoek en specificaties

      Officiële Nederlandse specificaties, actuele iOS-compatibiliteit en de aangehaalde oorspronkelijke testhoofdstukken afzonderlijk gelezen. Geen eigen fysieke toesteltest.

      Geraadpleegd op 9 oktober 2026.

      iPhone 13 mini: onderzoek en specificaties

      Officiële Nederlandse specificaties, actuele iOS-compatibiliteit en de aangehaalde oorspronkelijke testhoofdstukken afzonderlijk gelezen. Geen eigen fysieke toesteltest.

      Geraadpleegd op 9 oktober 2026.

      Specificaties en overige informatie

      De praktijktests zijn uitgevoerd door de genoemde publicaties. Hun uitkomsten gelden voor de geteste uitvoering, software en omstandigheden. Lees hoe ons advies tot stand komt.

      Artikel bijgewerkt op 9 oktober 2026. Een fout gezien? Zo geef je een correctie door.