De keuze in het kort

Welke van deze twee past bij jou?

Kies de V6 als je de grotere batterijcapaciteit, IP68/IP69 en een later begonnen updateperiode belangrijk vindt. De V5 past beter bij een kleiner aankoopbudget als zijn prijs duidelijk lager ligt. Heb je al een goed werkende V5, dan zijn de overeenkomsten in dagelijks gebruik een goede reden om hem te houden.

HONOR Magic V6

Voor de grotere batterijcapaciteit, betere stofbescherming en een later begonnen updateperiode.

    HONOR Magic V5

    Voor hetzelfde formaat binnenscherm tegen een lagere aanschafprijs, als de winkelprijzen dat voordeel bevestigen.

      Het binnenscherm blijft even groot

      Beide hebben een binnenscherm van 7,95 inch met dezelfde resolutie. Een document of twee apps krijgt op de V6 dus niet ineens meer ruimte. De schermen kunnen tot 120 keer per seconde verversen en bij stilstaande inhoud terugschakelen om minder stroom te gebruiken.

      Het buitenscherm groeit van 6,43 naar 6,52 inch. De gesloten behuizing wordt nauwelijks breder: van 74,3 naar 74,5 mm. Dat is geen ingrijpende verandering in hoe je hem vasthoudt. Bij beide blijft een vouw in het binnenscherm zichtbaar.

      Meer capaciteit, maar geen vast aantal extra uren

      De Europese V6 heeft 6660 mAh, de Europese V5 5820 mAh. Dat geeft de V6 meer batterijcapaciteit. Hoeveel langer je ermee werkt, hangt ook af van de schermhelderheid, het gebruik van het binnenscherm en de taken die de processor uitvoert. Uit alleen die twee getallen volgt geen vaste extra gebruiksduur.

      De V6 ondersteunt 80 W laden via de kabel en 66 W draadloos. Bij de V5 is dat 66 en 50 W. Voor die hoogste vermogens heb je passende HONOR-laders nodig. Bij beide ontbreekt een netadapter in de doos. Vergelijk daarom ook wat een geschikte lader je kost.

      Dezelfde soorten camera’s, geen vanzelfsprekende sprong

      Beide hebben een 50MP-hoofdcamera, 50MP-brede camera en 64MP-camera voor 3× vergroting. De grote lijnen komen dus overeen. Camerabewerking kan wel verschillen; gelijke megapixels bewijzen geen identieke foto’s, maar een nieuwer typenummer bewijst evenmin dat iedere foto beter wordt.

      Voor belangrijke selfies kun je bij beide de achtercamera gebruiken en jezelf op het buitenscherm zien. De gewone selfiecamera’s hebben vaste scherpstelling. Alle drie achtercamera’s filmen in 4K met maximaal zestig beelden per seconde. Alleen voor die opnamefunctie hoef je de V5 dus niet te vervangen.

      Let op kleur en stofbescherming

      De laagste gewichten horen bij wit: 219 gram voor de V6 en 217 gram voor de V5. Andere kleuren wegen respectievelijk 224 en 222 gram. Ook de witte behuizingen zijn iets dunner. Vergelijk dus dezelfde soort uitvoering als een paar gram of een fractie dikte voor jou belangrijk is.

      De V6 heeft IP68/IP69, de V5 IP58/IP59. Het verschil tussen de eerste cijfers 6 en 5 gaat over stof: de V6 heeft de strengere bescherming. Dit maakt het flexibele scherm en scharnier niet ongevoelig voor slijtage of verkeerd gebruik.

      Wanneer is de V6 het extra geld waard?

      Beide Europese modellen vallen onder zeven jaar Android- en beveiligingsupdates vanaf hun introductie. Bij de V5 begon dat in 2025, bij de V6 in 2026. De nieuwere telefoon heeft daardoor een later begonnen ondersteuningstermijn. Een aankoop vandaag zet de teller niet opnieuw op zeven jaar.

      Vergelijk de winkelprijzen hieronder bij 512 GB. Gebruik je vooral dezelfde twee apps en ben je tevreden over de batterij van je V5, dan krijg je met de V6 weinig extra schermruimte terug voor je geld. Voor nieuw kopen zijn de grotere batterij en betere stofbescherming duidelijkere redenen om bij de V6 uit te komen.

      Alle specificaties naast elkaar

      In de tabel staat het erbij als een gegeven ontbreekt of een eigenschap niet van toepassing is.

      Schuif de tabel opzij om alle telefoons te zien.

      Specificaties per toestel
      EigenschapGestileerde illustratie van HONOR Magic V6HONOR Magic V6Gestileerde illustratie van HONOR Magic V5HONOR Magic V5
      Ontwerp
      UitvoeringFoldFold
      Hoogte (gesloten bij vouwbaar)156,7 mm156,8 mm
      Breedte (gesloten bij vouwbaar)74,5 mm74,3 mm
      Dikte (gesloten bij vouwbaar)9 mm9 mm
      Gewicht zonder hoes224 g222 g
      MateriaalMetalen frame; afwerking van de achterkant verschilt per kleurAluminium frame; achterkant met vezelversterking
      Bescherming tegen stof en waterIP68 / IP69IP58 / IP59
      Batterij eenvoudig zelf te verwisselenNee; vervangen is een reparatieNee; vervangen is een reparatie
      Scherm
      Schermdiagonaal (binnen bij vouwbaar)7,95 inch7,95 inch
      Buitenscherm6,52 inch6,43 inch
      SchermtechniekLTPO OLED (binnenscherm)LTPO OLED (binnenscherm)
      Resolutie2352 x 21722352 x 2172
      Pixeldichtheid403 ppi403 ppi
      Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik120 Hz120 Hz
      Always-on displayJaJa
      HDR-schermJaJa
      Maximale standaardhelderheid (fabrikant)Niet vermeld door de fabrikantNiet vermeld door de fabrikant
      Helderheid in buitenstand (fabrikant)Niet vermeld door de fabrikantNiet vermeld door de fabrikant
      Helderheid bij HDR (fabrikant)5000 nits5000 nits
      Piekhelderheid (fabrikant)5000 nits5000 nits
      Prestaties en opslag
      ProcessorQualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5Qualcomm Snapdragon 8 Elite
      Fysiek werkgeheugen16 GB16 GB
      Opslagvarianten512 GB512 GB
      Opslag uitbreidbaar met geheugenkaartNeeNee
      Camera
      Hoofdcamera50 MP50 MP
      Diafragma hoofdcameraf/1,6f/1,6
      Sensorformaat hoofdcamera1/1,56 inch1/1,56 inch
      Optische stabilisatie hoofdcameraJaJa
      UltragroothoekcameraJaJa
      Resolutie ultragroothoekcamera50 MP50 MP
      Afzonderlijke telecameraJaJa
      Telecamera: resolutie en bereik64 MP; 3× optische vergroting; f/2,5; optische beeldstabilisatie64 MP; 3× optische vergroting; f/2,5; optische beeldstabilisatie
      Langste afzonderlijke telelens (t.o.v. 1×)3 ×3 ×
      Selfiecamera20 MP20 MP
      VideomogelijkhedenAlle drie achtercamera’s: 4K met maximaal 60 beelden per seconde; beide selfiecamera’s: 4K met maximaal 30 beelden per secondeAlle drie achtercamera’s: 4K met maximaal 60 beelden per seconde; beide selfiecamera’s: 4K met maximaal 30 beelden per seconde
      Batterij en opladen
      Batterijcapaciteit6660 mAh5820 mAh
      Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel80 W66 W
      Laadtijd en gebruikte lader50% na 21 minuten; helemaal vol na 61 minuten (Notebookcheck; gebruikte adapter niet vermeld)67% na 30 minuten; helemaal vol na 53 minuten (GSMArena, geschikte HONOR SuperCharge-lader)
      Draadloos opladenJaJa
      Maximaal draadloos laadvermogen66 W50 W
      Draadloze laadstandaardHONOR Wireless SuperChargeHONOR Wireless SuperCharge
      Software en verbinding
      BesturingssysteemAndroid / MagicOSAndroid / MagicOS
      Software bij introductieAndroid 16 / MagicOS 10Android 15 / MagicOS 9.0.1
      SoftwareondersteuningZeven jaar Android- en beveiligingsupdates voor de Europese uitvoering; gerekend vanaf de introductie in 2026.Zeven jaar Android- en beveiligingsupdates voor de Europese uitvoering; gerekend vanaf de introductie in 2025.
      AansluitingUSB-CUSB-C
      USB-gegevensoverdrachtUSB 3.2 Gen 1; DisplayPort 1.2USB 3.2 Gen 1; DisplayPort 1.2
      SimconfiguratieTwee nanosims, nanosim + eSIM of twee eSIMs; maximaal twee tegelijkTwee nanosims, nanosim + eSIM of twee eSIMs; maximaal twee tegelijk
      eSIMJaJa
      NFCJaJa
      Wifi77
      Bluetooth6.06.0
      5GJaJa

      Wat betekenen deze specificaties?

      Van nits en pixels tot opslag en opladen: hieronder lees je wat de begrippen betekenen en wanneer je er iets van merkt.

      Ontwerp
      Uitvoering
      Een gewone telefoon heeft één vaste behuizing. Een Fold klap je open tot een breder scherm, bijvoorbeeld voor twee apps naast elkaar. Een Flip vouw je juist dubbel om hem kleiner op te bergen.
      Hoogte (gesloten bij vouwbaar)
      De afstand van de bovenkant tot de onderkant van de telefoon. Een hoog toestel steekt verder uit je broekzak. Bij vouwtelefoons noemen we hier de hoogte als de telefoon dicht is.
      Breedte (gesloten bij vouwbaar)
      De afstand tussen de linker- en rechterrand. Dit bepaalt mede hoe ver je vingers om de telefoon moeten reiken. Een hoes maakt het toestel nog iets breder.
      Dikte (gesloten bij vouwbaar)
      Hoe dik de behuizing is. Een uitstekende camera kan extra ruimte innemen; die telt niet bij iedere fabrikant mee in de opgegeven dikte. Een vouwtelefoon meten we hier dichtgeklapt.
      Gewicht zonder hoes
      Het gewicht van de telefoon zonder hoes. Een verschil van enkele grammen merk je meestal minder dan een verschil van enkele tientallen grammen, vooral als je lang leest of videobelt.
      Materiaal
      Waarvan de behuizing is gemaakt, zoals glas, kunststof of aluminium. Het materiaal beïnvloedt het gewicht en hoe de telefoon aanvoelt. Een glazen achterkant kan breken bij een val, ook als de rand van metaal is.
      Bescherming tegen stof en water
      Een IP-code beschrijft geteste bescherming tegen stof en water. Het eerste cijfer gaat over stof: 6 betekent stofdicht. Het tweede gaat over water: 4 betreft spatwater, 7 tijdelijk onderdompelen en 8 onderdompelen volgens de voorwaarden van de fabrikant. Een 9 betreft waterstralen en vervangt een 8 niet. Bescherming kan door slijtage afnemen; de code is geen garantie tegen iedere vorm van waterschade.
      Batterij eenvoudig zelf te verwisselen
      Bij “ja” kun je de batterij zelf verwisselen zonder de telefoon als reparatie open te maken. Bij “nee” is vervanging vaak nog wel mogelijk, maar moet een reparateur bijvoorbeeld de gelijmde behuizing openen.
      Scherm
      Schermdiagonaal (binnen bij vouwbaar)
      De schermmaat wordt schuin gemeten, van de ene hoek naar de tegenoverliggende hoek. Eén inch is 2,54 centimeter. Twee schermen van dezelfde maat kunnen anders gevormd zijn; bekijk daarom ook de breedte van de telefoon.
      Buitenscherm
      Het scherm aan de buitenkant van een vouwtelefoon. Daarop kun je informatie bekijken zonder de telefoon open te klappen. Welke apps erop werken, verschilt per model.
      Schermtechniek
      Bij OLED geven de beeldpunten zelf licht. Zwarte beeldpunten kunnen uit blijven, waardoor zwart diep oogt. AMOLED is een veelgebruikte uitvoering van OLED. LTPO beschrijft de aansturing: het scherm kan heel weinig verversen wanneer het beeld stil staat. Een LCD gebruikt achtergrondverlichting.
      Resolutie
      Het aantal beeldpunten in de breedte en hoogte, bijvoorbeeld 1080 × 2400. Die kleine punten vormen samen de tekst en afbeeldingen. Meer punten kunnen meer detail tonen, maar de scherpte hangt ook af van hoe groot het scherm is.
      Pixeldichtheid
      Ppi staat voor pixels per inch: hoeveel beeldpunten in een stukje scherm van 2,54 centimeter passen. Hoe dichter de punten op elkaar zitten, hoe moeilijker je ze afzonderlijk ziet. Op een telefoonscherm ziet tekst rond 400 ppi er bij een gewone kijkafstand doorgaans al scherp uit; een hoger getal is niet voor iedereen zichtbaar beter.
      Maximale verversingssnelheid bij normaal gebruik
      Hoe vaak het scherm het beeld per seconde kan verversen. De eenheid is hertz, afgekort Hz. Bij 120 Hz kan dat 120 keer per seconde. Daardoor kan scrollen vloeiender ogen dan bij 60 Hz. Een game moet zelf ook genoeg nieuwe beelden maken om die extra verversingen te benutten.
      Always-on display
      De tijd of meldingen blijven zichtbaar terwijl je de telefoon niet gebruikt. Zo hoef je hem niet steeds te ontgrendelen. Sommige modellen tonen dit alleen kort na aanraken; dat vermelden we dan in de tabel.
      HDR-scherm
      HDR helpt om heldere en donkere delen van een foto of video tegelijk met meer detail te tonen, bijvoorbeeld een felle lucht boven een schaduwrijke straat. Zowel het scherm als de video en de gebruikte app moeten de betreffende HDR-weergave ondersteunen.
      Maximale standaardhelderheid (fabrikant)
      Helderheid is de hoeveelheid licht die het scherm uitstraalt. We drukken dit uit in nits: een hoger getal betekent meer licht. Deze regel gaat over de door de fabrikant opgegeven standaardhelderheid. Dat is niet altijd hetzelfde als de hoogste helderheid die buiten automatisch beschikbaar komt.
      Helderheid in buitenstand (fabrikant)
      In fel omgevingslicht kan een telefoon de schermhelderheid tijdelijk extra verhogen, zodat tekst beter zichtbaar blijft. Dit werkt vaak alleen met automatische helderheid. Ook spiegelingen en de temperatuur van de telefoon beïnvloeden wat je buiten kunt lezen.
      Helderheid bij HDR (fabrikant)
      De helderheid die de fabrikant opgeeft voor HDR-beelden. Vooral lichte delen, zoals een lamp of zon, kunnen extra fel worden. Het hele scherm is dan niet noodzakelijk zo helder.
      Piekhelderheid (fabrikant)
      De hoogste helderheid onder de testvoorwaarden van de fabrikant, vaak op een klein stukje scherm en voor korte tijd. Een piek van 3.000 nits betekent dus niet dat een hele webpagina steeds zo fel wordt. Voor gebruik buiten zijn metingen met een groter helder beeldvlak nuttiger.
      Prestaties en opslag
      Processor
      De processor voert de opdrachten van apps uit; de bijbehorende grafische chip tekent onder meer gamebeelden. Snelle chips helpen bij zware games en videobewerking. Voor berichten lezen en bellen is meestal veel minder rekenkracht nodig. Koeling en software beïnvloeden hoe snel een telefoon blijft werken.
      Fysiek werkgeheugen
      Het werkgeheugen bewaart tijdelijk de apps en gegevens die de telefoon op dat moment gebruikt. Meer werkgeheugen kan helpen om tussen meerdere zware apps te wisselen. Dit is iets anders dan opslag voor foto’s. We noemen fysiek geheugen; ruimte die met software uit de opslag wordt geleend telt niet als extra fysiek werkgeheugen.
      Opslagvarianten
      De ruimte voor apps, foto’s, video’s en bestanden. GB betekent gigabyte; TB is terabyte. Bij 256 GB heb je ongeveer tweemaal zoveel opgegeven ruimte als bij 128 GB. Android of iOS en meegeleverde apps gebruiken een deel daarvan. Kies meer ruimte als je veel filmt of grote games bewaart.
      Opslag uitbreidbaar met geheugenkaart
      Met een geheugenkaart kun je extra bestanden bewaren als de telefoon daarvoor een kaartslot heeft. Dat maakt het werkgeheugen niet groter en niet iedere app kan op de kaart staan. Soms gebruikt de geheugenkaart de plaats van een tweede simkaart.
      Camera
      Hoofdcamera
      De camera waarmee je meestal fotografeert zonder in te zoomen. MP betekent megapixel: één miljoen beeldpunten. Meer megapixels kunnen extra detail mogelijk maken, maar licht, lens en beeldverwerking bepalen mede hoe goed de foto wordt.
      Diafragma hoofdcamera
      Het diafragma is de opening waardoor licht de camera binnenkomt. Het f-getal beschrijft die opening in verhouding tot de lens. Bij een vergelijkbare lens laat f/1,8 meer licht door dan f/2,4. Het getal alleen zegt niet welke complete camera de beste foto maakt.
      Sensorformaat hoofdcamera
      De beeldsensor vangt het licht op. Een grotere sensor kan, bij vergelijkbare techniek, helpen bij weinig licht. De inch-notatie is een historische maataanduiding en geen rechtstreeks op te meten diagonaal. Binnen deze notatie is 1/1,3 inch groter dan 1/2 inch.
      Optische stabilisatie hoofdcamera
      Bij optische beeldstabilisatie beweegt een onderdeel van de camera mee om kleine trillingen van je hand te compenseren. Dat helpt bij foto’s met weinig licht en rustiger video. Het houdt een bewegend kind of huisdier niet stil.
      Ultragroothoekcamera
      Een camera die een groter deel van de omgeving vastlegt dan de hoofdcamera. Handig voor een groep mensen of een kleine kamer wanneer je niet verder achteruit kunt.
      Resolutie ultragroothoekcamera
      Het aantal megapixels van de ultragroothoekcamera. Dat zegt hoeveel beeldpunten de sensor heeft. Voor de kwaliteit telt ook of details aan de randen scherp blijven en hoe de camera bij weinig licht presteert.
      Afzonderlijke telecamera
      Een aparte camera waarmee onderwerpen verder weg groter in beeld komen. Dat kan meer detail opleveren dan alleen een stukje van de hoofdfoto uitvergroten. Het bereik en de kwaliteit verschillen per telecamera.
      Telecamera: resolutie en bereik
      Hier staan de afzonderlijke telecamera’s en hun vergroting. Sommige telefoons hebben er twee, bijvoorbeeld voor 3× en 5×. Meerdere camera’s betekenen niet dat alle tussenliggende zoomstanden volledig optisch zijn.
      Langste afzonderlijke telelens (t.o.v. 1×)
      De vergroting ten opzichte van de gewone 1× camera. Met een 5× telelens komt een onderwerp sterker vergroot in beeld dan met een 2× lens. Een hoog digitaal zoomgetal betekent dat de telefoon verder uitsnijdt en rekent; het is geen extra lens.
      Selfiecamera
      De camera aan de voorkant gebruik je voor selfies en videobellen. Naast het aantal megapixels zijn de beeldhoek en scherpstelling nuttig: een brede beeldhoek helpt bij groepen, autofocus stelt opnieuw scherp als je afstand verandert.
      Videomogelijkheden
      4K en 1080p beschrijven hoeveel detail een video kan bevatten. Beelden per seconde, ook fps genoemd, beschrijven hoe vaak een nieuw videobeeld wordt opgenomen. 60 beelden per seconde kunnen beweging vloeiender tonen dan 30. Niet iedere camera ondersteunt dezelfde standen; 4K-bestanden nemen ook meer ruimte in.
      Batterij en opladen
      Batterijcapaciteit
      De batterijcapaciteit wordt uitgedrukt in milliampère-uur, afgekort mAh. Bij vergelijkbare batterijen betekent meer mAh een grotere voorraad elektrische lading. Hoe lang je daarmee doet, hangt ook af van het verbruik van scherm, processor en apps. Een grotere batterij betekent daarom niet automatisch een langere gebruiksduur.
      Maximaal bedraad laadvermogen van het toestel
      Watt, afgekort W, geeft het laadvermogen aan. Meer vermogen kan helpen om sneller te laden, maar de telefoon gebruikt dat maximum niet de hele laadbeurt. Ook de lader, kabel, temperatuur en grootte van de batterij tellen mee. Kijk voor de wachttijd naar een gemeten laadtijd.
      Laadtijd en gebruikte lader
      Hoe lang het opladen duurde en tot welk percentage. Een tijd tot 50% is niet de helft van de tijd tot helemaal vol: de laatste procenten gaan doorgaans langzamer. De gebruikte lader en de herkomst van de meting staan erbij.
      Video afspelen (Apple-test; geen algemene accuduur)
      Apple meet hoeveel uur de telefoon een video kan afspelen onder zijn testvoorwaarden. Dit is geen voorspelling voor een dag met navigatie, foto’s en bellen. Vergelijk dit cijfer alleen met dezelfde soort Apple-test.
      Draadloos opladen
      Je laadt op door de telefoon op een geschikte laadmat of houder te leggen. Je hoeft dan geen kabel in de telefoon te steken; de lader zelf heeft wel stroom nodig. Een dikke of ongeschikte hoes kan het laden belemmeren.
      Maximaal draadloos laadvermogen
      Het hoogste draadloze laadvermogen dat met geschikte accessoires mogelijk is. Daarvoor is vaak een specifieke laadmat en voeding nodig. Een gewone draadloze lader kan langzamer laden.
      Draadloze laadstandaard
      Qi is een standaard voor draadloos laden. Qi2 gebruikt onder meer magnetische uitlijning, zodat telefoon en lader goed op elkaar liggen. MagSafe is Apples magnetische systeem; Pixelsnap is Googles naam voor zijn magnetische accessoires. Het laadvermogen blijft afhankelijk van telefoon én lader.
      Software en verbinding
      Besturingssysteem
      Het besturingssysteem regelt de bediening en voert apps uit. iPhones gebruiken iOS; de meeste andere smartphones Android. Merken voegen bij Android hun eigen uiterlijk en functies toe, bijvoorbeeld Samsung One UI of Nothing OS.
      Software bij introductie
      De software waarmee het model oorspronkelijk werd uitgebracht. Een toestel dat je nu koopt kan na het installeren van updates een nieuwere versie hebben. Dit veld beschrijft dus niet automatisch de huidige software.
      Softwareondersteuning
      Android- of iOS-updates kunnen nieuwe functies brengen. Beveiligingsupdates verhelpen kwetsbaarheden. Een toegezegde periode begint doorgaans bij de introductie van het model en niet wanneer jij het koopt. Een genoemde einddatum maakt duidelijk hoeveel ondersteuning nog resteert.
      Aansluiting
      De aansluiting voor opladen en bijvoorbeeld een kabel naar je computer. USB-C beschrijft de vorm van de stekker, niet de snelheid. Twee telefoons met USB-C kunnen dus heel verschillend snel bestanden overzetten.
      USB-gegevensoverdracht
      De USB-versie geeft aan welke gegevensoverdracht mogelijk is. USB 3 kan grote bestanden sneller overzetten dan USB 2 als de telefoon, kabel en computer die snelheid ondersteunen. Beeld naar een extern scherm sturen is een aparte functie en volgt niet automatisch uit de USB-versie.
      Simconfiguratie
      Welke simkaarten je kunt gebruiken. Een nanosim is het kleine fysieke kaartje; een eSIM activeer je digitaal. Twee simkaarten zijn handig voor bijvoorbeeld werk en privé. Dat betekent niet automatisch dat je op beide tegelijk kunt bellen.
      eSIM
      Een digitale simkaart die je in de telefoon activeert, vaak met een QR-code. Je hebt dan geen plastic kaartje nodig. Zowel de telefoon als je aanbieder moeten eSIM ondersteunen.
      NFC
      Een draadloze verbinding voor heel korte afstand. Hiermee kun je bijvoorbeeld contactloos betalen door de telefoon bij een betaalterminal te houden. Voor betalen heb je ook een ondersteunde betaalapp en bank nodig.
      Wifi
      De draadloze verbinding met bijvoorbeeld je router thuis. Nieuwere wifi-versies kunnen sneller werken of meer apparaten tegelijk ondersteunen. Je router en omgeving bepalen mede wat je daarvan merkt. Wifi 6E voegt onder meer de 6GHz-band toe; die is niet met iedere router beschikbaar.
      Bluetooth
      De draadloze verbinding met apparaten dichtbij, zoals oordopjes, een horloge of een autosysteem. Een nieuwere versie maakt niet automatisch iedere functie beschikbaar: telefoon en accessoire moeten die allebei ondersteunen.
      5G
      5G is een generatie van mobiele netwerken waarmee je buiten wifi kunt internetten. Het kan hogere snelheden bieden dan 4G, maar dekking, drukte en je locatie bepalen de werkelijke snelheid.

      Wat kosten deze telefoons?

      Hieronder staan prijzen voor nieuwe, losse telefoons bij Nederlandse winkels, per opslagruimte. De controledatum staat bij elke prijs. Bedragen zijn inclusief btw en exclusief eventuele bezorgkosten; de prijzen worden niet live bijgewerkt.

      HONOR Magic V6

      512 GB opslag — vanaf € 1.529,00
      • BelsimpelHONOR Magic V6 16/512 GB goudGecontroleerd 9 oktober 2026Op voorraad; levering volgende dag bij controle
        € 1.529,00
      • GalaxusHONOR Magic V6 16/512 GB zwartGecontroleerd 9 oktober 2026Voorraad bij leverancier; levering 16–20 oktober bij controle
        € 1.836,56

      Gemiddelde van deze 2 prijzen: € 1.682,78.

      HONOR Magic V5

      512 GB opslag — vanaf € 1.119,00
      • BelsimpelHONOR Magic V5 16/512 GB witGecontroleerd 9 oktober 2026Op voorraad; levering volgende dag bij controle
        € 1.119,00
      • HONOR StoreHONOR Magic V5 16/512 GB goudGecontroleerd 9 oktober 2026Bestelbaar; geen levertijd vermeld
        € 1.999,90

      Gemiddelde van deze 2 prijzen: € 1.559,45.

      Vergelijk uitvoeringen met dezelfde opslagruimte én hetzelfde werkgeheugen. De kleur staat erbij, omdat een andere kleur meer of minder kan kosten. Een gemiddelde tonen we alleen voor vergelijkbare uitvoeringen die op dezelfde dag zijn gecontroleerd. Abonnementen, inruilkortingen, refurbished toestellen en verplichte bundels tellen niet mee. Meer over onze prijsvergelijking.

      Bronnen bij dit artikel

      De specificaties en gebruikte praktijktests staan hieronder vermeld. We hebben de telefoons niet zelf getest. Winkelprijzen en gebruikersbeoordelingen hebben hun eigen datum bij het overzicht.

      HONOR Magic V6: onderzoek en specificaties

      Europese/Benelux-uitvoering: fabrikantgegevens, regionale verschillen, oorspronkelijke onafhankelijke reviews en Nederlandse winkelprijzen afzonderlijk onderzocht. Geen eigen fysieke toesteltest.

      Geraadpleegd op 9 oktober 2026.

      HONOR Magic V5: onderzoek en specificaties

      Europese/Benelux-uitvoering: fabrikantgegevens, regionale verschillen, oorspronkelijke onafhankelijke reviews en Nederlandse winkelprijzen afzonderlijk onderzocht. Geen eigen fysieke toesteltest.

      Geraadpleegd op 9 oktober 2026.

      Specificaties en overige informatie

      De praktijktests zijn uitgevoerd door de genoemde publicaties. Hun uitkomsten gelden voor de geteste uitvoering, software en omstandigheden. Lees hoe ons advies tot stand komt.

      Artikel bijgewerkt op 11 oktober 2026. Een fout gezien? Zo geef je een correctie door.